سه سپاهانی در آستانه محرومیت مقابل پرسپولیس

سپاهان در شرایطی به مصاف نساجی مازندران می‌رود که سه بازیکن این تیم در خط محرومیت قرار دارند. خبرورزشی – هفته بیست و یکم رقابت های لیگ بیستم در شرایطی روز آینده با برگزاری سه مسابقه در شهرهای مسجد سلیمان، اراک و مازندران ادامه پیدا می‌کند که شاگردان محرم نویدکیا دریکی از این مسابقات میهمان […]

سپاهان در شرایطی به مصاف نساجی مازندران می‌رود که سه بازیکن این تیم در خط محرومیت قرار دارند.

سه سپاهانی در آستانه محرومیت مقابل پرسپولیس

خبرورزشی – هفته بیست و یکم رقابت های لیگ بیستم در شرایطی روز آینده با برگزاری سه مسابقه در شهرهای مسجد سلیمان، اراک و مازندران ادامه پیدا می‌کند که شاگردان محرم نویدکیا دریکی از این مسابقات میهمان قرمزپوشان قائمشهری می@شوند.

محمدرضا خلعتبری، محمد نژادمهدی و جلال علی‌محمدی اما سه بازیکنی هستند که در این مسابقه سه کارته هستند و در صورت دریافت کارت زرد از دیدار هفته بیست و دوم که یکی از حساس ترین مسابقات سپاهان در مسیر قهرمانی خواهد بود، محروم خواهند شد.

پرسپولیس که اکنون درگیر رقابت های آسیایی است، پس از پایان این رقابت ها که ۱۰ روز دیگر خواهد بود به ایران بازخواهد گشت و باید خیلی زود خودش را مهیای دیدار سرنوشت ساز برابر سپاهان در ورزشگاه نقش جهان کند؛ دیداری که روز ۱۷ اردیبهشت ماه برنامه‌ریزی شده است.

خبر ورزشی