۱۵:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۴

اجتماعی

سند راهبردی مدارس شاهد تدوین شد

مدیرکل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: سند راهبردی مدارس شاهد تدوین شده و در کنار آن، سند اجرایی نیز با مواردی مانند عفاف و حجاب، مشاوره، المپیادهای علمی، فرهنگی و هنری، برنامه‌ریزی شده است.

مدرسه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مدیرکل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: سند راهبردی مدارس شاهد تدوین شده و در کنار آن، سند اجرایی نیز با مواردی مانند عفاف و حجاب، مشاوره، المپیادهای علمی، فرهنگی و هنری، برنامه‌ریزی شده است. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید

تدوین سند راهبردی مدارس شاهد

زهرا پناهی‌روا در جلسه ستاد آزمون نهایی آموزش و پرورش مازندران، ضمن تسلیت شهادت سید شهدای خدمت و همراهان اظهار داشت: همه باید در عرصه‌ی تعلیم و تربیت، نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان در رسیدن به آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

مدسه شاهد

مدرسه شاهد

مدیرکل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در ادامه گفت: زحمت، همت، تلاش و مشارکت تمامی کارکنان، مدیران و فرهنگیان ایجاد شرایط آرام در برگزاری آزمون نهایی را رقم زد که اقدامات ستودنی است.

پناهی روا تصریح کرد: در مازندران تیم خوبی برای برگزاری هرچه بهتر آزمون نهایی تشکیل شد و این استان از استانهای برتر در اجرای برنامه‌ها به شمار رفته نشان دهنده اتحاد، همدلی و وفاق تمامی کارکنان در پیشبرد کارها است.

وی با بیان اینکه یکدلی و همراهی و مشارکت همه فرهنگیان در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت لازم است، گفت: به یاری خدا و برنامه‌ریزیهای مناسب اتفاقات خوبی در این خصوص در مازندران به وقوع پیوست.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ مدیرکل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در خصوص مدارس شاهد هم خاطر نشان کرد: سند راهبردی این مدارس تدوین شده و در کنار سند راهبردی، سند اجرایی نیز با مواردی مانند عفاف و حجاب، مشاوره، المپیادهای علمی، فرهنگی و هنری، برنامه‌ریزی شده است.

پناهی روا با تقدیر از همکاری تمامی دست اندرکاران آموزش و پرورش در راستای اعتلای نظام تعلیم و تربیت افزود: : به یاری خدا کارها با درایت ، همدلی پیش می رود که نتایج مطلوب و مثمر ثمر نیز حاصل خواهد شد

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط