۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲

سرنوشت عجیب و جنجالی ستاره معروف پرسپولیسی ازبک/تمیروف ماندی شد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،سرنوشت عجیب و جنجالی ستاره معروف پرسپولیسی ازبک/تمیروف ماندی شد؟. در حالی که باشگاه پرسپولیس مقدمات سفر کاسیانو دیاز به تهران را فراهم کرده، شنیده می‌شود همزمان یحیی از مد...

آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس شامگاه 16 تیر 1401 / مهاجم اُزبکی در باشگاه پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،سرنوشت عجیب و جنجالی ستاره معروف پرسپولیسی ازبک/تمیروف ماندی شد؟. در حالی که باشگاه پرسپولیس مقدمات سفر کاسیانو دیاز به تهران را فراهم کرده، شنیده می‌شود همزمان یحیی از مدیران تیمش درخواست کرده علاوه بر کاسیانو، یک بازیکن دیگر هم به عنوان مهاجم دوم جذب شود. با توجه به اینکه هر تیم لیگ برتری تنها اجازه ثبت قرارداد با ۴ بازیکن خارجی که یکی از آنها باید آسیایی باشد را دارد، بنابراین این احتمال وجود دارد با جذب مهاجم خارجی دوم، یحیی نام شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی تیمش را در لیست خروج قرار دهد.

پیش از این گفته می‌شد بازی با پیکان آخرین روز تست از تمیروف است اما او مقابل پیکان و نساجی دو گل زد تا یحیی گل‌محمدی کار راحتی برای حذف او نداشته باشد.

نکته جالب اینکه تمیروف برخلاف سایر بازیکنان – که اسم و فامیلی‌شان به‌صورت مخفف روی پیراهنشان دیده می‌شود – با پیراهن بدون اسم در تمرینات حضور می‌یابد تا مشخص شود که هنوز به‌ صورت رسمی در این تیم ماندگار نشده است.

شرزود تمیروف که در نقل و انتقالات زمستانی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شد در دنیم فصل دوم تنها موفق به ثبت یک گل مقابل ذوب‌آهن شد.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار