سرمربی پرسپولیس به دنبال رکوردزنی سرمربی پرسپولیس!

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با شکست هوادار و صعود به فینال جام حذفی به دنبال ثبت رکوردهای جدیدی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از پارس فوتبال، یحیی گل‌ محمدی که پیش از این ۲ بار و در دو فصل متوالی با ذوب‌آهن فاتح جام حذفی شده است، حالا سرمربی قرمزها به دنبال این است که تجربه دیگری در فینال این رقابت‌ها داشته باشد و تعداد قهرمانی‌های خود را به عدد ۳ برساند.

آن‌چه برای یحیی اهمیت زیادی دارد، قهرمانی همزمان در لیگ و جام حذفی است. اگر او موفق به انجام این کار شود، آخرین موفقیت بزرگ برانکو را هم تصاحب کرده است. گل‌محمدی برای تحقق این موضوع کوهی از انگیزه است.

دومین رکوردی که یحیی در فینال جام حذفی با شکست استقلال می‌تواند خلق کند دو رقمی کردن تعداد بردهای متوالی خود از ابتدای سال ۱۴۰۲ است.پرسپولیس یحیی در ۹ بازی اخیر لیگ و جام حذفی به پیروزی دست پیدا کرده است. اگر آنها در فینال جام حذفی هم برنده باشند، علاوه بر رسیدن به دو جام در این فصل به رکورد ۱۰ برد متوالی دست پیدا می‌کنند که رکورد بسیار جالبی خواهد بود.

باید منتظر ماند و دید یحیی گل‌ محمدی قادر خواهد بود در پایان جام حذفی مسیر سختی که همراه با شاگردانش در پرسپولیس تا رسیدن به فینال طی کرده است با خلق رکوردهای جدید به پایان برساند یا نه.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.