سرمربی النصر کلافه از سبک بازی شاگردان نکونام/ فولاد وقت کشی می‌کرد!

سرمربی النصر بعد از تساوی مقابل فولاد گفت: شاهد یک بازی فیزیکی و فشرده بودیم. خبرورزشی – تیم فوتبال فولاد امشب در سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان رفت و این بازی نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. مانو منزس سرمربی برزیلی در نشست خبری این […]

سرمربی النصر بعد از تساوی مقابل فولاد گفت: شاهد یک بازی فیزیکی و فشرده بودیم.

سرمربی النصر کلافه از سبک بازی شاگردان نکونام/ فولاد وقت کشی می‌کرد!

خبرورزشی – تیم فوتبال فولاد امشب در سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان رفت و این بازی نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مانو منزس سرمربی برزیلی در نشست خبری این بازی گفت: فولاد در آغاز بازی از ما بهتر عمل کرد. شاهد یک بازی فیزیکی و فشرده بودیم. در این بازی حق ما بیشتر از تساوی حق بود. بازیکنان فولاد در این بازی بسیار خودشان را می انداختند و وقت کشی کردند. داور می توانست جلوی این کار فولادی ها را بگیرد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

  • فولاد ایران یک – النصر عربستان یک/ شاگردان نکونام برد را با تساوی عوض کردند
  • ویدیو| خلاصه بازی فولاد ۱-۱ النصر

وی افزود: ما در خط حمله مشکلاتی داریم و با وجود خلق موقعیت های زیادی نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم. گل فولاد با یک ضد حمله به ثمر رسید. بعد از آن موفق شدیم فرصت گلزنی داشته باشیم و گل تساوی را به ثمر برسانیم.

سرمربی النصر گفت: فولاد در این بازی تمام تلاش خود را کرد تا بازی را ریتم خارج کند و در این کار موفق عمل کرد. ما می توانستیم در این بازی برنده باشیم. امیدواریم در بازی برگشت بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم و مسیر صعود را هموار کنیم.

منبع: فارسخبر ورزشی