سرمربی العین: من هم مربی بزرگی هستم!

سرمربی العین بعد از شکست سنگین مقابل فولاد گفت: تیم رقیب نشان داد قدرتمند است و به پیروزی رسید. خبرورزشی – تیم فوتبال فولاد امشب در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در ریاض به مصاف العین امارات رفت و با نتیجه ۴ بر صفر با اقتدار به پیروزی رسید. پدرو امانوئل سرمربی العین در […]

سرمربی العین بعد از شکست سنگین مقابل فولاد گفت: تیم رقیب نشان داد قدرتمند است و به پیروزی رسید.

سرمربی العین: من هم مربی بزرگی هستم!

خبرورزشی – تیم فوتبال فولاد امشب در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در ریاض به مصاف العین امارات رفت و با نتیجه ۴ بر صفر با اقتدار به پیروزی رسید.

پدرو امانوئل سرمربی العین در نشست خبری بعد از این باخت گفت: چیز زیادی برای گفتن بعد از شکست ۴ گله مقابل فولاد ندارم. شکست ما وضعیت بد ما را نشان می‌دهد. فولاد در این بازی نشان داد بیشتر از ما به دنبال برد است.

وی افزود: فولاد تیمی قدرتمند است و از فرصت ها به نحو احسن استفاده می کند. این تیم از کنارها بسیار عالی نفوذ می‌کند و توپ های زیادی را روی دروازه ما ارسال کرد. در نیمه دوم گل‌های بد را از روی ارسال های ثابت دریافت کردیم. العین قدرت کافی برای پیروزی در این برد را نداشت و من مسئول اصلی این باخت هستم.

بیشتر بخوانید:

  • نکونام: در لالیگا با ژاوی رقابت داشتم/ او را به خوبی می‌شناسم
  • فولاد ۴ – العین صفر/ فولادِ نکونام از العین انتقام گرفت
  • ویدیو| خلاصه بازی فولاد ایران ۴-۰ العین امارات
  • یار برزیلی فولاد ستاره بازی برابر العین

سرمربی العین ادامه داد: العین باشگاه بزرگی است و تاریخ این را نشان می دهد. بدون شک ما باید نتیجه بهتری می گرفتیم. البته من هم مربی بزرگی هستم. در شرایط کنونی در تیم سرمایه گذاری خوبی صورت نگرفته است. العین در ۳ سال گذشته هیچ جامی نگرفته است. سطح بازی در لیگ و پلی آف لیگ قهرمانان متفاوت است و ما نتوانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

خبر ورزشی