۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴

سرمربی استقلال علیه شایعات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، سرمربی استقلال علیه شایعات.ساپینتو که بعد از پایان همکاری فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال، در بین گزینه‌های فراوانی که حول نام این باشگاه مطرح شده بود، در نهایت به عن...

ریکاردو ساپینتو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، سرمربی استقلال علیه شایعات.ساپینتو که بعد از پایان همکاری فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال، در بین گزینه‌های فراوانی که حول نام این باشگاه مطرح شده بود، در نهایت به عنوان سرمربی قراردادش را امضا کرده بود، بعد از گذشت چند روز وارد تهران شد.

سرمربی استقلال علیه شایعات

سرمربی پرتغالی تازه وارد استقلال که بعد از عقد قرارداد با این باشگاه راهی کشورش شده بود، در شرایطی که مدت زمان زیادی از مرخصی زودهنگام وی گذشته بود و در این بین شایعاتی نیز شکل گرفته بود، ساعاتی بعد از معرفی دستیارانش، در تهران حضور یافت تا کار رسمی خود با این باشگاه را استارت بزند.

تهدید باشگاه استقلال توسط گزینه سرمربی گری اروپایی / رفتار کنترل نشدنی این سرمربی / آجورلو و بازکنان مراقب رفتارشان باشند!

سرمربی استقلال علیه شایعات

ساپینتو که بعد از قهرمانی استقلال با فرهاد مجیدی کار را در این تیم استارت زده و به نظر کار دشواری پیش روی خود دارد، در شرایطی که بیشتر تیم‌ها کارهای آماده‌سازی پیش فصل خود را آغاز کرده‌اند، وارد ایران شده و باید دید برنامه‌اش برای آبی‌پوشان به چه شکل خواهد بود.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار