ستاره گران قیمت استقلال منجی پیدا کرد

در جمع پر تعداد مهاجمان استقلال یکی از خریدهای این فصل بالاخره توانست تاثیرگذاری‌اش را روی یک گل نشان بدهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ببه نقل از خبرورزشی؛ سجاد شهباززاده مهاجم ۳۳ ساله تیم استقلال که در ابتدای فصل جاری از باشگاه سپاهان به استقلال پیوست پس از ۴ سال حضور موفق در تیم اصفهانی با قراردادی قابل توجه به تیم سابق خودش برگشت.

از جمله اتفاقات جالب در تابستان سال ۱۴۰۱ اعطای پیراهن شماره ۱۰ به سجاد شهباززاده بود تا به نظر برسد این تیم با در اختیار داشتن آقای گل لیگ برتر بیستم تحول بسزایی در خط حمله اش ایجاد کند.

شهباززاده که در هفته های اول به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیم استقلال به میدان می رفت به قدری ضعیف ظاهر شد که کم کم به نیمکت دوخته شد و حتی به عنوان بازیکن ذخیره هم در ترکیب تیم استقلال به میدان نمی رفت. اما او در طول فصل فوتبالی جاری در هیچ یک از رقابتهای حذفی، سوپرجام یا لیگ برتر نه گل زد، نه پنالتی گرفت و نه حتی پاس گل داد!

سجاد شهباززاده سرانجام در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل نساجی در دقیقه ۶۵ به جای صالح حردانی به به میدان آمد و توانست پاس گل چهارم استقلال را برای محمد محبی ارسال کند تا سرانجام در این فصل روی یک گل اثرگذار بوده باشد.

ناکامی مطلق شهباززاده در لیگی اتفاق افتاد که استقلال لیگ برتر بیست و دوم را با به ثمر رساندن ۵۲ گل و کسب عنوان بهترین خط حمله به پایان رسانده بود!

به نظر می‌رسد محمد محبی با به ثمر رساندن گل فنی اش به حقیقی مانع از این شد که شهباززاده این فصل را با ناکامی مطلق به پایان برساند و بخشی از قرارداد سنگینش با استقلال را جبران کند. هرچند که گل محمد محبی تاثیر مستقیمی در برد این تیم نداشت و پیش از آنئ نساجی با دریافت سه گل کاملا تسلیم استقلال بود.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.