۰۰:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵

ستاره پرسپولیس پس از قهمرانی با این تیم راهی کاناداشد

سروش رفیعی هافبک محبوب پرسپولیس پس از قهرمانی با این تیم در لیگ برتر راهی کانادا شد. اما هنوز مشخص نیست که این سفر برای گذراندن تعطیلات است یا به دنبال یافتن تیمی جدید.

ستاره پرسپولیس پس از قهمرانی با این تیم راهی کاناداشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،فصل پرفشار و پرحادثه پرسپولیس با قهرمانی این تیم به پایان رسید و از روز گذشته اعضای این تیم به تعطیلات خود رفتند.سروش رفیعی هافبک بازیساز و ستاره شماره هفت پرسپولیس نیز به همراه خانواده خود راهی کانادا شد تا پس از فصلی پرمشغله به استراحت بپردازد.

اما سفر رفیعی به کانادا فقط جنبه استراحت ندارد. قرارداد این بازیکن با پرسپولیس به پایان رسیده و او به عنوان بازیکن آزاد به دنبال آینده‌ای جدید است.

هنوز تکلیف تمدید قرارداد اوسمار ویرا سرمربی پرسپولیس مشخص نشده و آینده این تیم در هاله‌ای از ابهام است.سروش رفیعی نیز منتظر مشخص شدن وضعیت سرمربی و باشگاه برای تصمیم‌گیری نهایی درباره آینده خود است.
ابهام در آینده رفیعی و چشم‌انتظاری هواداران

هنوز هیچ خبر رسمی در مورد آینده سروش رفیعی منتشر نشده است. این موضوع باعث شده تا هواداران پرسپولیس با نگرانی منتظر اخبار مربوط به این بازیکن محبوب خود باشند.

بسیاری از هواداران پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد رفیعی با این تیم هستند و او را یکی از ارکان اصلی موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر می‌دانند.

از سوی دیگر برخی از هواداران معتقدند که رفیعی در سن مناسبی برای تجربه فوتبال در یک لیگ معتبر اروپایی قرار دارد و او باید از این فرصت استفاده کند.

چه سرنوشتی در انتظار رفیعی خواهد بود؟

هنوز هیچ کس به طور قطعی نمی‌داند که چه سرنوشتی در انتظار سروش رفیعی خواهد بود. او در حال حاضر در کانادا به سر می‌برد و هنوز تصمیمی در مورد آینده خود نگرفته است.

با این حال به نظر می‌رسد که جدایی رفیعی از پرسپولیس قطعی باشد. او در دو سال گذشته عملکردی درخشان در این تیم داشته و بعید به نظر می‌رسد که حاضر به فسخ قرارداد خود با پرسپولیس باشد.

از سوی دیگر حضور در فوتبال اروپا نیز برای رفیعی یک چالش بزرگ خواهد بود. او باید خود را با شرایط جدید وفق دهد و برای اثبات خود در یک لیگ معتبر تلاش کند.

در نهایت، تصمیم نهایی با خود رفیعی خواهد بود. او باید با دقت تمام جوانب را بررسی کند و بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرد.

هواداران پرسپولیس در هر صورت منتظر رفیعی خواهند ماند

هواداران پرسپولیس فارغ از هر تصمیمی که رفیعی بگیرد، همچنان به او علاقه‌مند خواهند بود. آنها خاطرات خوشی را با رفیعی در این دو سال داشته‌اند و به نیکی او را به یاد خواهند داشت.

اگر رفیعی تصمیم به بازگشت به پرسپولیس بگیرد، با آغوش باز از او استقبال خواهد شد. اما اگر او راهی فوتبال اروپا شود نیز، هواداران برای او آرزوی موفقیت خواهند کرد.

سروش رفیعی یکی از بااستعدادترین بازیکنان فوتبال ایران است و بدون شک آینده درخشانی در انتظارش خواهد بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط