ستاره آرژانتینی لیگ قهرمانان آسیا ۶ ماه خانه‌نشین شد

هافبک آرژانتینی النصر عربستان به دلیل مصدومیت برای مدت ۶ ماه خانه نشین شد. خبرورزشی – النصر عربستان یکی از رقبای فولاد در لیگ قهرمانان آسیا همچنان با بحران های متوالی دست و پنجه نرم می کند و در جدیدترین خبر پیتی مارتینس ستاره آرژانتینی خود را به دلیل مصدومیت برای مدت ۶ ماه از […]

هافبک آرژانتینی النصر عربستان به دلیل مصدومیت برای مدت ۶ ماه خانه نشین شد.

ستاره آرژانتینی لیگ قهرمانان آسیا ۶ ماه خانه‌نشین شد

خبرورزشی – النصر عربستان یکی از رقبای فولاد در لیگ قهرمانان آسیا همچنان با بحران های متوالی دست و پنجه نرم می کند و در جدیدترین خبر پیتی مارتینس ستاره آرژانتینی خود را به دلیل مصدومیت برای مدت ۶ ماه از دست داد.

النصر شب گذشته در بازی رفت مقابل فولاد به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داد. تیم سعودی قبل از این بازی ۳ بازیکن اصلی خود را به دلیل کرونا از دست داد و یک بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در ترکیب نداشت.

پیتی مارتینس یکی از مهره های اصلی النصر در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا بود که به نیمه نهایی رسید و در نهایت مغلوب پرسپولیس شد. در این فصل هم النصری ها امید زیادی به درخشش این بازیکن خود داشتند ولی بعد از تست های انجام شده در اسپانیا مشخص شد ستاره آرژانتینی باید برای مدت ۶ ماه استراحت کند.

فولاد جمعه دوباره به مصاف النصر می رود تا بازی هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند. بدین ترتیب تیم سعودی در این بازی ۳ بازیکنش را به دلیل کرونا و ۲ بازیکن کلیدی اش را به دلیل مصدومیت در ترکیب ندارد.

بیشتر بخوانید:

  • عکس| بازیکنی که در لیگ قهرمانان آسیا تا یک قدمی مرگ رفت!

خبر ورزشی