سایت رسمی باشگاه استقلال جانشین ساپینتو رو مشخص کرد؟ / مقصد سرمربی استقلال مشخص شد؟

تیم بعدی ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی و سابق باشگاه استقلال رسما مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از همشهری،با اعلام رسمی باشگاه آپوئل قبرس، ریکاردو ساپینتو سرمربی این تیم شد. سرمربی پرتغالی و سابق استقلال بعد از اینکه در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی ناکام ماند از ایران رفت و با توجه به حکم محرومیت ۴ ماهه ای که علیه او صادر شده بود و همین طور اختلاف با مدیران این باشگاه ترجیح داد تا دیگر روی نیمکت آبی ها ننشیند.

در اطلاعیه باشگاه آپوئل آمده است که این باشگاه برای فصل ۲۰۲۳ – ۲۰۲۴ با ساپینتو قرارداد امضا کرده که به نظر می رسد مدت زمان آن یک ساله است. در این بیانیه، به رزومه مربیگری مرد پرتغالی از جمله قهرمانی با استقلال در سوپرجام ایران اشاره شده است.

نکته جالب اینکه در کادر مربیگری که باشگاه آپوئل اعلام کرده، نامی از روی ماتا دیده نمی شود و خوزه دومینگز به همراه نونو مورایس دستیاران او در آپوئل هستند. ساپینتو مربی بدنساز خود در استقلال یعنی پائولو سانتوس و همچنین آنالیزور جوانش، ژوائو آبرئو را نیز با خود به قبرس برده است.

البته باشگاه آپوئل اعلام کرده است که ترکیب کامل کادر فنی متعاقبا اعلام خواهد شد. در بخش پایانی این اطلاعیه نیز آنها به ساپینتو خوش آمد گفته و این باشگاه آرزو کرده که سرمربی پرتغالی، موفقیت ها و عناوین اروپایی را با آپوئل جشن بگیرد.

آپوئل فصل گذشته در فصل عادی لیگ قبرس، کار خود را به عنوان صدرنشین به پایان رساند اما در بازی های پایانی و جدول قهرمانی، جام را به آریس لیماسول واگذار کرد.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.