11:10 - 1403/04/16

ورود و ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی در تمامی رشته ها؛

سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir / ثبت نام بیمه ورزشی ۱۴۰۳ + ورود به سایت insurance.ifsm.ir

در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir / ثبت نام بیمه ورزشی ۱۴۰۳ + ورود به سایت insurance.ifsm.ir پرداخته ایم. اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید تا با نحوه ثبت نام بیمه ورزشی 1403 آشنا شوید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir / ثبت نام بیمه ورزشی ۱۴۰۳ + ورود به سایت insurance.ifsm.ir پرداخته ایم. اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید تا با نحوه ثبت نام بیمه ورزشی ۱۴۰۳ آشنا شوید. ورزشکارانی که در رشته های ورزشی متفاوتی مشغول به فعالیت هستند، می توانند از بیمه ورزشی برای جلوگیری از هزینه های هنگفت خسارت های ناشی از یک رویداد ورزشی بکاهند. ثبت نام بیمه ورزشی از طریق سایت بیمه ورزشی به نشانی insurance.ifsm.ir صورت گرفته و کاربران می توانند به صورت آنلاین مراحل ثبت نام بیمه ورزشی خود را به اتمام برسانند.

 

 لینک ثبت نام بیمه ورزشی

برای ثبت نام بیمه ورزشی در سایت بیمه ورزشی فدراسیون کلیک کنید

سایت بیمه ورزشی با ارائه خدمات انلاین در تسهیل دستیابی ورزشکاران برای ثبت نام آنلاین نقش به سزایی دارد. اهمیت بیمه در زندگی یک ورزشکار بسیار آشکار است. افراد در تلاش هستد تا با آرامش خاطر بیشتری به ورزش بپردازند. بیمه ورزش با پرداخت غرامت نقص عضو، پرداخت غرامت فوت ورزشکار و موارد دیگر، باعث تمرکز ورزشکار در حین ورزش است.

 

در نظر گرفتن این نکته ضروری است که همواره ورزش به صورت حرفه ای و آماتور برای ورزشکاران حادثه آفرین بوده است. نتیجه این حوادث و خسارات ممکن است منجر به از بین رفتن سلامتی یک عمر فرد باشد. در این شرایط، ورزشکار علاوه بر اینکه از ادامه فعالیت در رشته ورزشی محبوب خود محروم می شود؛ بلکه دچار مشکلات مالی زیادی نیز خواهد شد. به همین دلیل، اطلاع از سامانه بیمه ورزشی و نحوه ثبت نام در این سایت، امری الزامی می باشد.

 

در این مطلب قصد داریم سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir را معرفی کرده و راهنمای ورود به سایت و نحوه ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی ۱۴۰۳ را در اختیار کاربران قرار دهیم. در ادامه نحوه صدور آنلاین، دریافت و مشاهده کارت بیمه ورزشی و نیز تمدید بیمه ورزشی در سایت فدراسیون پزشکی ورزشی آورده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

 

برای ورود به سایت بیمه ورزشی کلیک کنید.

 

کاربران، برای ورود به سایت بیمه ورزشی باید، به آدرس insurance.ifsm.ir مراجعه کنند.

 

سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir

در توضیح سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir می بایست بیان نمود که این سامانه، پایگاه اطلاع رسانی پزشکی ورزشی ایران، وابسته به فدراسیون پزشکی – ورزشی است. این سایت با ارائه آنلاین کارت خدمات درمانی روند دستیابی ورزشکاران به بیمه ورزشی را آسان کرده است. در حال حاضر ثبت نام بیمه ورزشی تنها به صورت اینترنتی انجام می شود که علاقه مندان به دریافت آن می توانند به سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir مراجعه کنند.

 

ورزشکار با مراجعه به سامانه بیمه ورزشی فدراسیون پزشکی طی کردن مراحل ثبت نام می توانند کارت خدمات درمانی خود را دریافت کرده و در صورت لزوم از آن استفاده کنند. از خدمات دیگر این سایت؛ ثبت نام دوره های آموزشی، برنامه درمانی و نوبت دهی، رادیولوژی، مشاوره تغذیه و روانشناسی، اطلاعات خدمات درمانی، نظارت بر سلامت باشگاه های ورزشی و مبارزه با دوپینگ است.

سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir

این سایت ورزشی علیرغم صدور بیمه ورزشی برای ورزشکاران، به تحلیل موضوعات مرتبط با پزشکی می پردازد و از این طریق کاربران خود را از خبرهای روزانه در این زمینه آگاه می سازد. در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام این سایت دو راه ارتباطی به ایمیل info@ifsm.ir و شماره تماس ۸۳۸۲۶-۰۲۱ قرار داده است.

 

نحوه ورود به سایت بیمه ورزشی ۱۴۰۳

ورزشکاران با دریافت کارت بیمه ورزشی، که یکی از انواع بیمه نامه ها می باشد؛ موافقت خود را با قوانین فدراسیون پزشکی ورزشی را تایید می کنند. نحوه ورود به سایت بیمه ورزشی ۱۴۰۳ از تمامی نقاط ایران از طریق ادرس insurance.ifsm.ir و ورود به این سامانه آنلاین است. این سایت دارای طراحی رابط کاربری ساده و راحتی است. به منظور آشنایی متقاضیان، در این قسمت به نحوه ورود به سایت بیمه ورزشی ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

 

به منظور ورود به این سایت، متقاضی می بایست نشانی اینترنتی insurance.ifsm.ir را در مرورگر خود وارد نموده و گزینه “ورود به سامانه” را برگزیند.

پس از آن، شخص باید روی کادر سبز رنگ کلیک نماید.

در مرحله بعد؛ به منظور ورود به این سامانه، شخص باید کد ملی خود را در قسمت مشخص شده، وارد نموده و کادر آبی رنگ “ورود” را انتخاب کند.

 

ثبت نام بیمه ورزشی فدراسیون پزشکی

 

همانطور که در تصویر مشخص است، ورزشکار باید جهت ثبت نام و یا استعلام عضویت، کد ملی خود را وارد نماید. هم چنین، اتباع خارجی جهت ثبت نام می توانند به هیئت های استانی مراجعه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری، مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

 

نحوه ثبت نام بیمه ورزشی آنلاین

نحوه ثبت نام بیمه ورزشی آنلاین؛ به این صورت است که متقاضیان، بعد از ورود به سامانه insurance.ifsm.ir و انتخاب گزینه ورود به سامانه، می توانند با کلیک بر روی کادر سبز رنگ با عبارت صدور آنلاین کارت خدمات درمانی، وارد صفحه شروع ثبت نام ؜شوند. با وارد کردن کد ملی و کد امنیتی درج شده در تصویر، شخص باید بر روی دکمه ورود که به رنگ آبی مشاهده می شود؛ کلیک کند.

 

در روند دریافت بیمه در سایت ورزشی ۱۴۰۳ شخص با انتقال به صفحه بعد کادر ورود شماره موبایل را مشاهده خواهد کرد. بعد از ورود شماره موبایل در دسترس، متقاضی باید بر روی دکمه ارسال کد کلیک کند. در این صفحه، فرد با وارد کردن کد ۶ رقمی ارسال شده به شماره موبایل وارد صفحه ورود رمز خواهد شد. فرد باید با وارد کردن رمز عبور و تکرار آن بر روی دکمه ذخیره کلیک کند. در صفحه بعد شخص با عبارات زیر مواجه می شود:

 

ثبت نام عضو جدید و تمدید عضویت

با کلیک بر روی این لینک؛ شخص وارد صفحه ورود اطلاعات فدراسیون، رشته، شهر و باشگاه خواهد شد. بعد از تکمیل اطلاعات، متقاضی به صفحه پذیرش اطلاعات و مشاهده فاکتور وارد می شود. در این صفحه، فرد با زدن تیک تایید آیین نامه عضو و انتخاب درگاه پرداخت وارد مرحله پرداخت خواهد گردید. در مرحله اخر کارت بیمه به صورت آنلاین برای فرد قابل مشاهده است.

 

هم چنین، فرد با کلیک بر روی لینک تمدید بیمه ورزشی، برای عضویت مستقیم به صفحه فاکتور و پذیرش آیین نامه وارد می شود . با زدن تیک تایید پذیرش، انتخاب درگاه پرداخت و انجام مراحل، پرداخت کارت بیمه به صورت آنلاین برای متقاضی قابل مشاهده است. (راهنمای تصویری مراحل در تیتر بعدی توضیح داده شده است.)

 

تاریخچه عضویت، تغییر رمز عبور و اطلاعات شخصی

در صفحه تاریخچه عضویت، تاریخ اعتبار کارت عضویت فرد درج شده است، همچنین شماره ملی درج شده، تاریخ صدور و نوع عضویت نیز قرار گرفته است. با ورود به صفحه تغییر رمز عبور؛ شخص می تواند رمز عبور خود را تغییر دهد. با ورود به صفحه اطلاعت شخصی، کاربر مشخصات فردی خود را مشاهده می کند.

 

نحوه صدور، دریافت و مشاهده آنلاین کارت بیمه ورزشی

در قسمت های پیشین مقاله، سایت بیمه ورزشی فوتبال و سایر ورزش ها را معرفی نموده و نحوه ورود و ثبت نام و گرفتن بیمه ورزشی​ در آن توضیح دادیم. در این قسمت از مقاله قصد داریم به منظور آشنایی بیشتر متقاضیان؛ نحوه صدور، دریافت و مشاهده آنلاین کارت بیمه ورزشی را بیان نموده و مراحل آن را توضیح دهیم.

 

متقاضیان به منظور صدور و دریافت کارت بیمه ورزشی می بایست مطابق با راهنمای قید شده در قسمت قبلی مقاله، به سایت بیمه ورزشی به نشانی insurance.ifsm.ir وارد شود و گزینه ورود را انتخاب کند.

 

ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی

 

پس از آن، شخص می بایست کادر سبز رنگ را انتخاب نماید.

 

سایت بیمه ورزشی

 

در مرحله بعدی، فرد لازم است که کد ملی خود را در این قسمت درج نموده و کد امنیتی را وارد کند.

 

 

پس از آن، فرد لازم است که فرم ثبت نام را تکمیل نموده و گزینه ثبت را برگزیند.

 

ثبت نام بیمه ورزشی فدراسیون پزشکی

 

در مرحله بعدی، متقاضی باید کد اعتبار سنجی پیامک شده به شماره تلفن همراه خود را در این قسمت وارد کند.

 

ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی

 

پس از آن، شخص باید رمز عبور خود را جهت ورود به سامانه وارد کند.

 

سایت بیمه ورزشی

 

پس از آن، شخص باید گزینه عضویت جدید را برگزیند.

 

در نهایت، فرم ثبت نام و دریافت بیمه ورزشی آنلاین برای متقاضی نمایش داده شده و وی می بایست نسبت به تکمیل آن اقدام نماید.

 

ثبت نام بیمه ورزشی فدراسیون پزشکی

 

در نهایت، متقاضی می بایست گزینه ثبت عضویت را انتخاب نموده تا درخواست وی ثبت گردد. پس از پرداخت بیمه ورزشی و پایان فرآیند عضویت، شخص می تواند از طریق دکمه چاپ کارت بیمه فدراسیون پزشکی ورزشی، پرینت کارت خود را دریافت کند و در صورت نداشتن پرینتر، تصویر کارت را در گوشی خود ذخیره نماید. پس از اتمام مراحل فوق، فرآیند دریافت کارت بیمه ورزشی آنلاین خاتمه می یابد.

 

تمدید بیمه ورزشی در سایت فدراسیون پزشکی ورزشی

ممکن است که برخی افراد؛ دارای سابقه بیمه ورزشی بوده، اما اکنون، اعتبار بیمه ورزشی آن ها خاتمه یافته باشد. این افراد می توانند جهت تمدید بیمه ورزشی در سایت فدراسیون پزشکی ورزشی؛ اقدام نمایند. در این راستا، متقاضی می بایست مطابق با راهنمای تصویری بیان شده، در قسمت های قبلی مقاله به حساب کاربری خود در سایت insurance.ifsm.ir وارد شود. پس از آن، شخص می بایست گزینه آبی رنگ تمدید عضویت را جهت تمدید بیمه ورزشی انلاین انتخاب کند.

 

ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی

 

دریافت استعلام بیمه ورزشی آنلاین با کدملی، به صورت غیر حضوری، امکان پذیر می باشد. جهت گرفتن استعلام سوابق بیمه نامه ورزشی، می توان پس از ورود به سایت ثبت نام بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir، از طریق انتخاب گزینه تاریخچه عضویت، به صورت آنلاین، اقدام نمود.

اندیشه معاصر

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط