۱۲:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

بازنشستگان نفت| احکام بازنشستگان

سایت بازنشستگان نفت | ورود به پورتال منابع انسانی و دانلود احکام بازنشستگان نفت

سایت بازنشستگان نفت به کلیه بازنشستگان صنعت نفت در سراسر کشور خدمت رسانی هایی دارد که در اندیشه معاصر به بسیاری از آنها می پردازیم.

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت در سامانه سما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سایت بازنشستگان نفت و  ورود به پورتال منابع انسانی و دانلود احکام بازنشستگان نفت همه آن چیزی است که در اندیشه معاصر برایتان ارائه خواهیم داد. پس تا انتها همراهمان باشید و موارد مرتبط را مطالعه کنید.

سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ، سایتی برای ارائه خدمات الکترونیک به بازنشستگان صنعت نفت کل کشور می باشد. لذا تمامی بازنشستگان صنعت نفت سال ۱۴۰۳ و قبل از آن، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی الکترونیکی oipf.ir از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

سامانه سما بازنشستگان صندوق نفت

ورود به پورتال منابع انسانی و دانلود احکام بازنشستگان نفت

بنابراین، آشنایی با نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳، برای تمامی بازنشستگان لازم است. برای ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید. دقت داشته باشید که پس از ورود، می توانید از سامانه های مختلفی که زیر مجموعه سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت می باشند، استفاده کنید.

ابتدا فیلد جستجوی گوگل را در مرورگر های کروم و یا فایرفاکس تلفن همراه و یا لپ تاپ خود باز کنید و سپس، در قسمت جستجوی گوگل عبارت سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت را جستجو کنید. پس از مدت زمان کوتاهی، گوگل سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ و یا همان صندوق بازنشستگی صنعت نفت را جستجو می کند.

سایت بازنشستگان نفت

برای ورود به سایت، کافی است که بر روی نام صندوق بازنشستگی صنعت نفت کلیک کنید.

پس از ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ۱۴۰۳، می توانید از امکانات مختلف این سایت استفاده نمایید. همچنین، می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه سامانه در منوی بالای سایت با نام کاربری و رمز عبور به سامانه های مختلف زیر نظر سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت وارد شوید.

امکانات سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳

کلیه بازنشستگان صنعت نفت در تمامی نقاط کشور ایران، می توانند به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی oipf.ir وارد شوند و از امکانات سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ استفاده نمایند.

در صورتی که قصد استفاده از امکانات سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir را دارید، می توانید پس از ورود به سامانه و از طریق بخش های موجود در سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت، از امکانات مختلفی که در سایت قرار داده شده است، استفاده کنید. از جمله امکانات سایت oipf.ir که در سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت ۱۴۰۳ قابل ارائه می باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به کانون بازنشستگی صنعت نفت :

کلیه بازنشستگان صنعت نفت می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوطه مطلع شوند. برای ورود به بخش اخبار و اطلاعیه های صندوق بازنشستگی صنعت نفت، می توانید بر روی گزینه اخبار در منوی بالای سایت کلیک کنید.

دسترسی به راهنماها و خدمات مختلف در سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت :

کلیه بازنشستگان صنعت نفت می توانند با کلیک کردن بر روی گزینه خدمات از راهنمایی های کاربردی برای استفاده از اپلیکیشن سما صنعت نفت و سامانه آسان صنعت نفت، بهره مند شوند. همچنین، لیست مناطق و نمایندگی از بخش خدمات سایت قابل دریافت می باشد.

دسترسی به بخش درمان کانون بازنشستگان صنعت نفت :

کلیه افرادی که قصد استفاده از خدمات درمانی و اطلاع از تعرفه های درمانی را دارند، می توانند با ورود به بخش درمان در سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir، از مراکز طرف قرارداد و تعرفه های مشخص مراکز درمانی مطلع شوند.

سایت بازنشستگان نفت

راه اندازی سامانه های مختلف اینترنتی از سوی سازمان ها و شرکت های بزرگ در جهت انجام امور مربوط به کارکنان و تسهیل و تسریع روند های اداری به شکل گسترده ای در حال شکل گیری است. شرکت نفت نیز به عنوان شرکتی بزرگ و تاثیرگذار با تعداد کارکنان بسیار از این قاعده مستثنی نبوده و با راه اندازی سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات portal.nioc.ir و یا همان پورتال ملی شرکت نفت ایران سعی در ارائه خدمات آنلاین به کارمندان این شرکت دارد.

با توجه به بسیاری تعداد کارکنان این شرکت و اهمیت این پورتال در اندیشه معاصر به معرفی سامانه جامع نفت میزکار portal.nioc.ir، راهنمای ورود به پورتال ملی شرکت نفت، فراموشی رمز عبور، ورود به سامانه فیش حقوقی نفت و همچنین دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت پرداخته می شود تا راهنمای افرادی باشد که متقاضی استفاده از این سامانه هستند.

معرفی سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir

سامانه جامع فناوری و ارتباطات برای دسترسی سریع و آسان کارکنان شرکت نفت به فیش حقوقی خود به صورت آنلاین راه اندازی شده است. دریافت فیش حقوقی به روش قدیمی برای شرکت های بزرگی چون شرکت نفت، امری هزینه بر و وقت گیر است. از این رو، با معرفی پورتال شرکت ملی نفت و یا سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir اظهار داشتند که فیش حقوقی نفت کارکنان به صورت آنلاین و در هر زمان برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.

کارکنان شرکت نفت برای ورود به پورتال خود باید کد پرسنلی و شماره پرونده پرسنلی را در اختیار داشته باشند تا با ورود به آن بتوانند اطلاعات خود را دریافت و مشاهده کنند. پس از ورود به سامانه جامع نفت میزکار می توانند نسبت به تغییر گذرواژه و نام کاربری خود اقدام نمایند.

راهنمای ورود به پورتال شرکت ملی نفت portal.nioc.ir

در صورتی که فرد جزو کارکنان شرکت نفت می باشد و قصد دریافت و مشاهده فیش حقوقی خود از پورتال ملی نفت را دارد، باید در ابتدا وارد سامانه جامع نفت میزکار شود و اطلاعات لازم از جمله نام کاربری و کلمه عبور خود را جهت دریافت فیش حقوقی نفت وارد کند. البته در صورتی که نام کاربری و رمز عبور تعیین نکرده می تواند به جای نام کاربری از شماره پرسنلی و به جای رمز عبور، رمز پرونده پرسنلی خود را مورد استفاده قرار دهد.

مرحله اول: برای ورود به پورتال ملی شرکت نفت ابتدا فرد باید در مرورگر خود آدرس سایت portal.nioc.ir را وارد کند.مرحله دوم: در سمت چپ تصویر و در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبوری انتخابی خود می تواند وارد پورتال شخصی خود شود.

نکته قابل توجه در این موضوع این است که اگر نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب نکرده می تواند با وارد کردن شماره پرسنلی خود به جای نام کاربری و ورود رمز پرونده پرسنلی به جای کلمه عبور، وارد سامانه شده و از خدمات آن استفاده کند.

ورود به پورتال منابع انسانی

 

فراموشی رمز عبور پورتال شرکت ملی نفت ایران

یکی از مشکلاتی که ممکن است حین استفاده از پورتال شرکت ملی نفت ایران برای کاربران پیش بیاید فراموشی رمز عبور است. در صورت فراموشی رمز عبور سامانه پورتال شرکت نفت ایران portal.nioc.ir برای بازیابی آن پس از ورود به سایت جامع فناوری و ارتباطات بایستی اقدامات زیر انجام شود:

ابتدا فرد باید بر روی عبارت “دریافت/فراموشی رمز عبور” کلیک کند. در صفحه جدیدی که مقابل اوست، شماره پرسنلی و کد امنیتی را وارد و سپس بر روی گزینه “اعتبار سنجی” کلیک کند. توجه به این نکته ضروری است که حتما شماره تماس خود را در سامانه جامع نفت میزکار ثبت کرده باشد.

در مرحله بعد پس از ورود نام کاربری و تقاضای کد پرسنلی، کد اعتبار سنجی برای وی به نمایش در خواهد آمد و باکس کلید اول نیز پر خواهد شد. شخص بایستی کد اعتبار سنجی را به شماره ۹۸۲۰۰۰۰۶۱۶ پیامک کند.

کلید دوم به شماره تماس او پیامک خواهد شد.

پس از ورود کلید اول و کلید دوم، می تواند کلمه عبور جدید مد نظر خود را وارد کند و پس از تکرار آن، روی دکمه “تغییر کلمه عبور” کلیک نماید. از این لحظه به بعد می تواند با گذر واژه جدید وارد سایت شود.
مرحله اول: شخص باید در مرورگر خود آدرس portal.nioc.ir را وارد کند.

مرحله دوم: در سمت چپ صفحه، قسمت ورود به سامانه بر روی نوشته “دریافت/فراموشی رمز عبور” کلیک کند.

مرحله سوم: مطابق با تصویر بالا، تمامی مراحل گفته شده را انجام دهد و شماره پرسنلی خود را وارد کند و دکمه “اعتبار سنجی” را بزند.

مرحله چهارم: در این مرحله کد اعتبار سنجی و کلید اول برای وی به نمایش در خواهد آمد. فرد باید کد اعتبار سنجی را به شماره ۹۸۲۰۰۰۰۶۱۶ پیامک کند تا کلید دوم به شماره تماس او پیامک شود.

با وارد کردن کلید دوم باید کلمه عبور مد نظر خود را ثبت و در پایان برروی گزینه “تغییر کلمه عبور” کلیک کند.

سامانه سدف درخواست فرآورده های سوختی، به منظور تسهیل و تسریع در ثبت تقاضای دریافت فرآورده های نفتی در کشور ایران راه اندازی شده و در دسترس عموم متقاضیان قرار گرفته که در مقاله زیر ارائه شده است.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

سایت جامع فناوری و ارتباطات مخصوص دریافت فیش حقوقی کارکنان شرکت نفت ۱۴۰۳ می باشد؛ اما اگر فرد جزو بازنشستگان این شرکت است، برای دریافت فیش حقوقی خود می بایست از طریق سایت sama.oipf.ir اقدام کند زیرا امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از طریق portal.nioc.ir موجود نیست.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از سامانه جامع نفت میزکار، کاربر باید ابتدا در مرورگر کروم آدرس portal.nioc.ir را وارد کند. در قسمت پایین صفحه ای که پیش روی وی باز شده است بخشی با عنوان “همکاران محترم بازنشسته و بازماندگان” موجود است.

داخل متن نوشته شده، آدرس sama.oipf.ir برای دریافت صورتحساب بازنشستگان درج شده است. با کلیک بر روی آدرس، شخص وارد صفحه جدیدی خواهد شد. همچنین می توان با وارد کردن مستقیم این آدرس در مرورگر نیز وارد سامانه سما نفت شد. باید توجه داشت هنگام ورود به سامانه بایستی فیلترشکن را خاموش کرد. شخص باید نام کاربری که همان شماره پرسنلی است و اسم رمز خود را وارد و سپس بر روی گزینه ورود کلیک کند.

اگر فرد برای اولین بار وارد این سامانه می شود به جای گذرواژه باید شماره ۱۲۳۴۵۶ را وارد کند. به هنگام ورود از قسمت درخواست ها، فیش حقوقی را انتخاب نماید. سپس با وارد کردن سال و ماه مورد نظر می تواند فیش حقوقی مورد نظر خود را مشاهده کند.
مرحله اول: کاربر باید بدون استفاده از فیلتر شکن، در مرورگر خود آدرس sama.oipf.ir را وارد کند.مرحله دوم: نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نماید. بازنشستگان به جای نام کاربری شماره پرسنلی و بازماندگان کد ملی وارد کنند. در صورتی که فرد رمز عبور مشخص نکرده بایستی عدد ۱۲۳۴۵۶ را وارد کند. سپس طبق تصویر زیر از قسمت درخواست ها گزینه “فیش حقوقی” را انتخاب کرده و با ثبت ماه و سال و کلیک بر روی دریافت “فیش حقوقی”، فیش حقوقی مورد نظر خود را مشاهده نماید و در صورت نیاز نیز می تواند آن را چاپ کند.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

ابتدا از طریق نشانی اینترنتی sama.oipf.ir پس از وارد کردن نام کاربری (شماره پرسنلی برای بازنشسته و شماره ملی برای بازمانده) و اسم رمز (که پیش‌فرض یک تا ۶ است، پس از ورود تغییر دهید) وارد سامانه سما شوید.

پس از ورود در صفحه نخست سما، ستون سمت چپ به نام پیشخوان مشاهده می‌شود. روی عبارت فیش حقوقی کلیک کنید. پس از چند لحظه در وسط صفحه مشخصات خود را مشاهده می‌کنید.

حال در بخش مشخص‌شده سال و ماه موردنظر را وارد می‌کنید. به‌طور مثال، برای فروردین‌ماه ۱۳۹۹ این اطلاعات را وارد می‌کنید. سال: ۱۳۹۹ ماه: ۱ سپس مشاهده فیش حقوقی را کلیک می‌کنید.

در صفحه‌ای جداگانه صورت وضیعت مستمری خود را مشاهده خواهید کرد.

در صورت لزوم می‌توانید دکمه چاپ را بزنید و از آن نسخه کاغذی تهیه کنید.

چنانچه قبلاً وارد سما شده‌اید و اسم رمز را تغییر داده‌اید از همان رمز استفاده کنید و چنانچه آن را فراموش کرده‌اید. با پشتبیانی سما در زمان‌های کار اداری با شماره ۶۱۶۳۳۳۸۲ تماس بگیرید.

همچنین در این مرحله فقط فیش‌های امسال قابل رؤیت است. در گام بعدی امکان رؤیت فیش‌های گذشته نیز در سما مهیا می‌شود.

دانلود احکام بازنشستگان نفت

در سال های گذشته، بازنشستگان کشوری، در ابتدای سال و پس از تصویب و اعمال افزایش حقوق بازنشستگی باید برای اطلاع از احکام جدید بازنشستگان کشوری حضورا به صندق بازنشستگی کشوری مراجعه نموده و احکام جدید بازنشستگی خود را دریافت می نمودند که فرآیندی وقت گیر و هزینه بر بود.

به همین دلیل، همراستا با گسترش مفهوم دولت الکترونیک و غیر حضوری شدن خدمات دولتی، صندوق بازنشستگی کشوری نیز اقدام به تاسیس سامانه ای نموده است که بازنشستگان کشوری می توانند در ابتدای هر سال، با مراجعه به آن برای دریافت احکام جدید بازنشستگان کشوری اقدام نمایند.

لینک ورود به سایت و سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری cspf.ir در قسمت زیر ارائه گردیده است.
سایت و سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری cspf.ir همچون سال های گذشته سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس cspf.ir بوده که بازنشستگان کشوری می توانند با مراجعه به آن و بی آن که نیاز به مراجعه حضوری باشد، از طریق بخش (درگاه خدمات الکترونیکی) برای دریافت احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و اطلاع از میزان افزایش حقوق بازنشستگی خود اقدام نمایند.

نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳

بازنشستگان کشوری برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و فیش حقوقی بازنشستگان لازم است که ابتدا وارد سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری شوند. در اندیشه معاصر، ورود به سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری و نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ ، توضیح داده شده است:

۱شخص ابتدا، باید مرورگر دستگاه خود را باز کرده و آدرس سایت صندوق بازنشستگی کشوری یعنی cspf.ir را جست و جو نماید تا مطابق تصویر زیر وارد صفحه اصلی سایت شود.

۲برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳، شخص باید بر روی گزینه حقوق که در تصویر با فلش قرمز مشخص گردیده، کلیک نماید.

۳در صفحه جدید؛ یعنی صفحه درگاه خدمات الکترونیکی سایت صندوق بازنشستگی کشوری، شخص باید بر روی گزینه دریافت فیش و حکم حقوقی کلیک کند.

۴اکنون فرد برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳ خود، باید اطلاعات مربوط به ورود به سامانه را در کادرهای مربوطه وارد کرده و دکمه ورود را کلیک نماید.

پس از اینکه فرد وارد پورتال شخصی خود در سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری گردید، می تواند برای مشاهده و دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگی کشوری خود اقدام کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط