09:04 - 1403/03/19

سامانه سهام عدالت samanese.ir | راهنمای ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی + استعلام سهام عدالت

در اندیشه معاصر توضیح داده ایم که برای استعلام سهام عدالت سامانه ای به نشانی samanese.ir طراحی شده است که سهامداران از طریق این سامانه می توانند سهام را به مالکیت خود درآورند.

سامانه سهام عدالت samanese.ir | راهنمای ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی + استعلام سهام عدالت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سامانه سهام عدالت samanese.ir؛ کلیه افرادی که دارای این سهام عدالت می باشند، می توانند با ورود به سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir از آخرین وضعیت سهام خود، مبلغ سهام خودشان و دیگر اطلاعات مورد نیاز مطلع شوند. لذا،در اندیشه معاصر بر خود لازم می دانیم که تمامی افرادی که دارای سهام عدالت می باشند را با نحوه ورود به سایت سهام عدالت به نشانی samanese.ir و خدمات ارائه شده در این سامانه آشنا کنیم. به همین دلیل به توضیحات کاملی در خصوص نحوه ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی، نحوه استعلام سهام عدالت در سامانه samanese.ir پرداخته شده است.

سهام عدالت 1403

سهام عدالت در خرداد ۱۴۰۳

سامانه سهام عدالت samanese.ir

سامانه سهام عدالت به نشانی اینترنتی samanese.ir، سامانه ای برای ارائه خدمات مختلف در حوزه سهام عدالت می باشد. تمامی افرادی که برای ثبت نام سهام عدالت اقدام نموده و دارای این سهام می باشند، می توانند با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز خود مانند کد ملی، شماره شناسنامه و … به سامانه اصلی سهام عدالت وارد شوند و از امکانات این سامانه استفاده کنند.

امکانات مختلفی در سامانه سهام عدالت samanese.ir​ وجود دارد که تنها به افراد سهامدار ارائه می شود. از امکانات قابل ارائه در این سایت می توان به استعلام مبلغ اولیه سهام اولیه، میزان پرداخت سود در بازه های زمانی مختلف، آزاد سازی سهام عدالت و … اشاره داشت.

راهنمای ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی

در صورتی که دارای سهام عدالت می باشید و قصد دارید که به این سامانه وارد شوید، کافیست وارد سایت سهام عدالت به نشانی اینترنتی samanese.ir شده و با انتخاب گزینه ” ورود به سامانه” از صفحه اصلی، مقررات سامانه را مطالعه کرده و با تایید اطلاعات، کد ملی فرد سهامدار را وارد نمایید. راهنمای تصویری ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی در ادامه ارائه شده است.

نحوه ورود به سامانه سهام عدالت به طور خلاصه

ورود به سایت سهام عدالت به نشانی samanese.ir

انتخاب گزینه ورود به سامانه

مطالعه مقررات ارائه شده

وارد کردن کد ملی شخص سهامدار و ورود به صفحه شخصی

ابتدا وارد سایت سهام عدالت شده و مطابق تصویر زیر بر روی گزینه «ورود به سامانه» کلیک کنید تا به سامانه اصلی سهام عدالت وارد شوید.

در ادامه مقررات سامانه گفته شده را به دقت مطالعه کرده و بر روی گزینه ” مطالب فوق را مطالعه نموده ام و می پذیرم ” کلیک و گزینه ادامه را انتخاب نمایید.

در ادامه باید کد ملی شخص سهامدار را با صفرهای اول شماره به صورت کامل و بدون خط تیره ( ۱۰ رقمی) وارد نمایید.

در صورتی که سهام عدالت با کد ملی وارد کرده وجود داشته باشد وارد پورتال شخصی خود خواهید شد و می توانید از امکانات ارائه شده در سامانه استفاده نمایید.

استعلام سهام عدالت samanese.ir

سهام عدالت تنها به افراد خاصی تعلق گرفته است. در صورتی که افراد قصد دارند که از وجود سهام خود مطلع شوند، می بایست که ابتدا به سایت سهام عدالت به نشانی اینترنتی samanese.ir وارد شوند. پس از ورود به این سایت، از شما درخواست می شود که یک سری اطلاعات را وارد کنید که اولین اطلاعات مورد نیاز، وارد کردن کد ملی می باشد. با وارد کردن کدملی می توانید از وضعیت سهام عدالت خود مطلع شده و استعلام آن را بگیرید. در ادامه راهنمای تصویری نحوه استعلام سهام عدالت از سامانه مربوطه ارائه شده است.
ابتدا وارد سایت سهام عدالت شده به نشانی اینترنتی samanese.ir شده و  بر روی گزینه «ورود به سامانه» کلیک کنید تا به سامانه اصلی سهام عدالت وارد شوید.

در ادامه مقررات سامانه گفته شده را به دقت مطالعه کرده و بر روی گزینه ” مطالب فوق را مطالعه نموده ام و می پذیرم ” کلیک و گزینه ادامه را انتخاب نمایید.

در ادامه باید کد ملی شخص سهامدار را با صفر های اول شماره به صورت کامل و بدون خط تیره ( ۱۰ رقمی ) وارد نمایید.

در صورتی که کد ملی شما در سامانه سهام عدالت وجود داشته باشد، شما می توانید به سایت سهام عدالت وارد شوید.

در غیر این صورت با پیغام کد ملی در سامانه وجود ندارد، مواجه خواهید شد که این پیغام به این معنی می باشد که با کد ملی شما در فهرست سهام داران هیچ سهام عدالتی ثبت نشده است.

سامانه ستاره توثیق سهام سامانه ای است که در آن امکان توثیق سهام برای دریافت وام و تسهیلات بانکی فراهم شده است.

ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت samanese.ir

همانطور که در صفحه شخصی خود در سامانه سهام عدالت مشاهده کردید اطلاعاتی مانند شماره تلفن همراه به منظور اطلاع رسانی و شماره شبا به منظور واریز سود سهام عدالت درج شده است . اما در صورتی که شما شماره همراه خود را عوض کرده باشید و یا به هر علتی خواهان دریافت سود سهام در حساب دیگری باشید ، می توانید از طریق روش زیر اقدام کنید .

 

تغییر شماره تلفن همراه در سامانه سهام عدالت

۱- در صورتی که بخواهید شماره همراه خود را در سامانه تغییر دهید بعد از طی کردن مراحل ورود به صفحه شخصی که در بالا ذکر کردیم ، باید در قسمت داشبورد اطلاعات گزینه ثبت شماره تلفن همراه را انتخاب کنید .
۲- در این مرحله ابتدا باید شماره همراه قبلی خود را در فیلد اول وارد کرده و در فیلد دوم و سوم شماره همراه جدید مدنظر خود را وارد کنید ، سپس گزینه ثبت و تغییر را فعال کنید .

تغییر شماره شبا در سامانه سهام عدالت

۱- ابتدا لازم است در قسمت داشبورد اطلاعات گزینه ثبت شماره شبا بانکی را انتخاب کنید .
۲- در این مرحله وضعیت شماره شبا بانکی اکنون شما در سامانه شامل تاریخ ثبت ، شماره ملی سهامدار ، شماره شبا ، نام بانک ، شماره همراه و وضعیت شماره شبا برای شما نمایش داده می شود . برای تغییر این شماره باید از پایین صفحه گزینه ثبت شماره شبا بانکی جدید را انتخاب کنید .۳- اکنون برای شما مطالبی در ۴ بند نمایش داده می شود که باید بعد از مطالعه مطالب ، گزینه مطالب فوق را مطالعه نموده و مایل به حذف شماره شبا خود از این سامانه و ثبت شماره شبا جدید هستم را انتخاب کنید .۴- بعد از فعال کردن گزینه مطالب فوق را …. در پایین صفحه یک فیلد خالی برای درج شماره شبای فعلی شما که در سامانه ثبت شده است نمایش داده می شود که بعد از تکمیل آن باید گزینه حذف و جایگزینی شماره شبا را فعال کنید .متقاضیان آزاد سازی سهام برای فعالیت در زمینه بورس و فراهم شدن خرید و فروش سهام ابتدا باید کد بورسی دریافت کنند . برای دریافت کد بورسی باید در یک کارگزاری و همچنین در سامانه سجام ثبت نام کرده و سپس با مراجعه به دفاتر خدمات پیشخوان نسبت به احراز هویت خود اقدام کنند .

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط