23:57 - 1403/04/17

فرهنگیان

سامانه رتبه‌بندی معلمان برای بارگذاری و بررسی مدارک به زودی باز می‌شود

کدخبر: ۱۱۷۸۵۸ ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ۱۷:۴۰ جامعه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که سامانه رتبه‌بندی معلمان برای بارگذاری و بررسی مدارک به زودی باز می‌شود

معلمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از جالب تر کدخبر: ۱۱۷۸۵۸ ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ۱۷:۴۰ جامعه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که سامانه رتبه‌بندی معلمان برای بارگذاری و بررسی مدارک به زودی باز می‌شود.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

سامانه رتبه‌بندی معلمان برای بارگذاری و بررسی مدارک به زودی باز می‌شود

کدخبر: ۱۱۷۸۵۸ ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ۱۷:۴۰ جامعه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که سامانه رتبه‌بندی معلمان برای بارگذاری و بررسی مدارک به زودی باز می‌شود و آنها این امکان را پیدا می‌کنند که مستندات خود را ارائه کنند

وزارت آموزش و پرورش ۲۰ خرداد در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که سامانه رتبه‌ بندی فرهنگیان برای معلمان فاقد رتبه از همان تاریخ به مدت یک ماه باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می‌شود.

حوزه‌های علمیه

سامانه رتبه‌بندی معلمان برای بارگذاری و بررسی مدارک به زودی باز می‌شود

بر اساس این اطلاعیه مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و به شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

همچنین در این اطلاعیه عنوان شده بود که مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از اول خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر ۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود. با توجه به اینکه همه مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می‌شود، افراد باید در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

اما اکنون پس از گذشت حدود یک ماه از این اطلاعیه‌ برخی از معلمان اعلام کردند که این سامانه به مدت یک ماه باز نشده است، در این راستا خبرنگار این موضوع را از وزارت آموزش و پرورش پیگیری کرد.

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به خبرنگار درباره باز شدن سامانه رتبه بندی فرهنگیان اعلام کرد: معلمانی که پیش از این ثبت نام کرده‌اند در حال تکمیل هستند و تقریبا همه تعیین رتبه شده‌اند و مدارک اندک تعداد نفرات باقیمانده هم در حال بررسی است.

همچنین این وزارتخانه عنوان کرد: نومعلمان اگر مدارک لازم را داشته باشند، در رتبه احراز شده قرار می‌گیرند اما اگر مدارک لازم را نداشته باشند، یک سال از مزایای رتبه آموزشیار استفاده می کنند.

با پیگیری های ما مشخص شد که سامانه رتبه بندی معلمان چند روزی با مشکل مواجه و این امر باعث شد که معلمان نتوانند وارد سامانه شوند اما وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد با رفع مشکلات سامانه، به زودی این امکان برای آنها فراهم می شود تا مدارک خود را برای بررسی بارگذاری کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : جالب تر

مطالب مرتبط