۲۳:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

ادارات

ساعت کاری ادارات در ماه رمضان ۱۴۰۳ | کارمندان هوشیار باشند

براساس مصوبه هیأت دولت، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در ماه رمضان با تصمیم مدیران دستگاه‌های اجرایی و به‌صورت شناور خواهد بود.

ساعت کاری ادارات در ماه رمضان ۱۴۰۳ | کارمندان هوشیار باشند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در ماه رمضان ادارات زمان کاری کارمندان را تغییر داده است. در این ایام که عید و ماه رمضان با هم تداخل پیدا کردند و زمان استراحت و خوابیدن مردم به روال عادی خود ادامه نمیدهد این تصمیم برای ماه رمضان کارمندان را خوشحال کرده است. برای مشاهده جزئیات خبری در ارتباط با زمان شروع به کار در ماه رمضان اندیشه معاصر را دنبال کنید.

ساعت کاری کارمندان در ماه رمضان

مرتضی شهامی به برخی اخبار منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر کاهش ساعت کاری در ماه رمضان اشاره و اعلام کرد: هیچ ابلاغی از طرف استانداری زنجان مبنی بر کاهش ساعت کاری در ماه رمضان به اداره‌های دولتی نشده است.او یادآوری کرد: براساس مصوبه هیأت دولت، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در ماه مضان با تصمیم مدیران دستگاه‌های اجرایی به‌صورت شناور است و ساعت کاری کم نشده است.

ساعت کاری در ماه رمضان

وی با اشاره به تصمیم‌های گرفته‌شده برای شب‌های قدر، توضیح داد: برای استفاده مردم از فیوضات شب‌های قدر، ساعت آغاز به‌ کار اداره‌های دولتی در روزهای پس از شب قدر، یعنی شنبه ۱۱ فروردین و چهارشنبه ۱۵ فروردین، ۹ صبح خواهد بود.

پس از تعطیلی ۴ روزه نوروزی، بانک‌ها و ادارت ایران از امروز یکشنبه پنجم فروردین ۱۴۰۳ شروع به کار می‌کنند.

ساعات کاری همه دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی، سازمان‌ها، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و شهرداری‌ها در استان تا پایان این ماه مبارک از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۴:۳۰ و روزهای پنجشنبه تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

همچنین ساعت آغاز به‌کار این دستگاه‌های در روزهای پس از شب قدر یعنی شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ (۱۹ ماه مبارک) و چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ (۲۳ ماه مبارک ) ساعت ۹ صبح خواهد بود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار