09:06 - 1403/04/19

ساعت پخش و بازپخش سریال «شب دهم» در محرم ۱۴۰۳

زمان پخش سریال محرمی شب دهم از شبکه آی فیلم مشخص شد.

شب دهم محرم بنام کیست؟ / امشب شب چندم محرم است ؟ / نام گذاری شب های محرم، علت نامگذاری روزهای محرم |/ شب دهم محرم متعلق به کیست؟ / شب دهم محرم، شب کیست؟/ وقایع شب و روز دهم محرم الحرام سال 61 هجری قمری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پخش مجموعه تلویزیونی «شب دهم» از شنبه (اول شهریور) در آی فیلم فارسی آغاز می‌شود.

سریال به یادماندنی شب دهم که در سال ۸۱ از شبکه یک سیما پخش شد، امسال در لیست پخش کانال فارسی آی فیلم قرار گرفته است.

سریال شب دهم به عنوان یکی از ماندگارترین سریال‌هایی که به مناسبت ماه محرم در صدا و سیما ساخته شده است، از امروز دوشنبه  ۱۸ تیر در شبکه آی‌ فیلم پخش خواهد شد.

ساعت پخش سریال شب دهم  در محرم ۱۴۰۳ هر شب ساعت ۲۰ است و تکرار آن را می‌توانید در ساعات۴ بامداد و ۱۲مشاهده کنید.

 

شب دهم مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسن فتحی است که در سال ۱۳۸۰ ساخته و به مناسبت ماه محرم در نوروز سال ۱۳۸۱ از شبکهٔ یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. داستان در اواخر حکومت رضاشاه در تهران رخ می‌دهد.

فردی به نام حیدر خوش‌مرام که از لات‌های تهران قدیم است، خواهان ازدواج با دختری از تبار قاجار می‌شود و آن دختر شرط ازدواج با حیدر را اجرای تعزیه در ده شب ماه محرم قید می‌کند، اتفاق‌هایی که در جریان تعزیه برای حیدر رخ می‌دهد شخصیت او را دگرگون می‌کند و انسانی پاک و با ایمان می‌شود.

حسین یاری، کتایون ریاحی، رویا تیموریان، پرویز فلاحی پور، ثریا قاسمی، محمود پاک‌نیت و آتش تقی‌پور از جمله بازیگران این سریال بوده اند.

 

مطالب مرتبط