۰۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

ساعت بازی استقلال و گل گهر+ تاریخ دقیق بازی استقلال

زمان و ساعت بازی دو تیم استقلال و گل گهر مشخص شد.

جواد نکونام سرمربی استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دو تیم استقلال و گل گهر فردا سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۲۰ به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۲۰ فردا سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳در استادیوم آزادی میزبان گل گهر سیرجان خواهد بود. شاگردان جواد نکونام که هفته قبل صدر را دودستی به رقیب سنتی خود داده اند، حالا باید امیدوار باشند تا شمس آذر در قزوین دست به کار بزرگی زده و سرخ‌ها را متوقف کند.

شاگردان نکونام باتوجه به شرایط بوجود آمده نیاز مبرم به ۳ امتیاز این بازی دارند. آبی پوشان به خوبی می‌دانند اگر در این مسابقه امتیاز از دست بدهند و در سوی مقابل پرسپولیس با برد شمس آذر از زمین خارج شود، یک هفته زودتر جام قهرمانی را با رقیب سنتی هدیه داده اند.

آمار جدال‌های مستقیم دو تیم در ورزشگاه آزادی، اما تمام نگرانی هواداران آبی پوش را برطرف می‌کند. دو تیم استقلال و گل گهر تا بحال در ۵ مسابقه در استادیوم آزادی مقابل هم قرار گرفته اند که سهم آبی‌ها ۵ برد بوده است. البته این تمام دلخوشی آبی‌ها نیست و به نظر می‌رسد گل گهر باتوجه به حضورش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، چندان تمرکزی روی لیگ نخواهد داشت و در این بازی هم با تمام توان به زمین نخواهد رفت.

در سوی مقابل گل گهری‌ها ترکیب کامل خود را نمی‌توانند استفاده کنند و ۴ بازیکن اصلی خود را هم بخاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارند. علیرضا علیزاده در بازی گذشته با کارت قرمز دیدار با استقلال را از دست داده است و مهدی تیکدری نیز به دلیل مصدومیت در این بازی حضور ندارد. نوید عاشوری و قائم اسلامی خواه دیگر بازیکنانی هستند که مصدوم بوده و در تمرینات دو روز اخیر گل گهر هم حضور نداشتند به همین دلیل این تیم بدون ۴ بازیکن سرشناس خود به مصاف استقلال خواهد رفت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط