۰۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۶

ساخت ۱۵۰۰ مسکن برای فرهنگیان عزیز

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: در فاز نخست ساخت حدود ۱۵ هزار واحد مسکونی برنامه‌ریزی شده است.

ساخت ۱۵۰۰ مسکن برای فرهنگیان عزیز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،«محسن احمدی» با بیان اینکه قرارگاه ویژه تأمین مسکن معلم در صندوق ذخیره فرهنگیان تشکیل شده است، گفت: ۱۵۰۰۰ مسکن ویژه فرهنگیان ساخته می‌شود.

به گزارش سلام نو به نقل از تسنیم، وی جهش تولید همراه با رسیدن به سود پایدار و باکیفیت و استمرار و ارتقای روند سودآوری را اولویت‌های مهم صندوق در سال جدید برشمرد.

وی با اشاره به مأموریت‌های کلان صندوق، به ضرورت افزایش سودآوری به منظور ارتقاء ارزش دارایی‌ها و استفاده بهینه از فرصت‌های اقتصادی تأکید کرد و گفت: در همه هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه باید ضمن سودآوری پایدار و ارزشمند، در مسیر خلق منابع پایدار و اطمینان‌بخش حرکت کنیم.

احمدی یکی دیگر از راهبردهای صندوق ذخیره را ورود به حوزه‌های زودبازده و سودآور مانند بخش معدن ذکر کرد و افزود: با وجود تنوع فعالیت صندوق در بخش‌های مختلف، در نظر داریم وارد حوزه‌هایی شویم که از نظر بازدهی و سودآوری مزیت و جذابیت دارند.

ساخت ۱۵ هزار مسکن

مدیرعامل صندوق ذخیره به تشکیل “قرارگاه ویژه تأمین مسکن معلم” در صندوق اشاره کرد و گفت: این قرارگاه در اردیبهشت‌ماه شروع به کار می‌کند و انتظار داریم با چالاکی و سرعت عمل بالا در زمینه ساخت و تولید مسکن فرهنگیان طبق برنامه‌ریزی‌ها، اقدامات مؤثر و ملموس انجام دهد و در فاز نخست ساخت حدود ۱۵ هزار واحد مسکونی برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه بانک سرمایه از پشتوانه فرهنگیان و نظام آموزشی برخوردار است، تأکید کرد: اگر اعتمادسازی صورت پذیرد و بانک سرمایه مجدد اعتبار واقعی خود را به دست آورد و فرهنگیان بانک سرمایه را برای فعالیت‌های بانکی و دریافت حقوق انتخاب کنند، اتفاقات مثبت و کم‌نظیری را شاهد خواهیم بود و می‌توان با رسوب منابع، عمده مشکلات شرکت‌های تابعه صندوق را رفع کرد در اندیشه معاصر ببینید

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط