۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵

اجتماعی

زنگنه:همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه سال جاری اتفاق می افتد

محسن زنگنه عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص سرنوشت تصمیم‌گیری پیرامون موضوع همسان‌سازی و عدم اجرای آن تا ماه سوم سال، گفت: یکی

همسان‌سازی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،محسن زنگنه عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص سرنوشت تصمیم‌گیری پیرامون موضوع همسان‌سازی  و عدم اجرای آن تا ماه سوم سال، گفت: یکی برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و باما همراه باشید.

فوری/خبر خوش زنگنه از اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه

فوری/خبر خوش زنگنه از اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه،عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت. با برطرف کردن نقص‌های نهایی در مصوبه همسان‌سازی، امیدوارند که این مصوبه در همین ماه خرداد به صورت نهایی و قابل اجرا تبدیل شود.

همسان‌سازی

زنگنه:همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه سال جاری اتفاق می افتد

بازنشستگی عبارت است از کناره گیری از موقعیت یا شغل یا از زندگی کاری فعال. همچنین ممکن است فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کاری نیمه بازنشسته شود. بسیاری از افراد زمانی که مسن هستند یا به دلایل سلامتی قادر به انجام کار خود نیستند، بازنشستگی را انتخاب می‌کنند.

محسن زنگنه عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص سرنوشت تصمیم‌گیری پیرامون موضوع همسان سازی و عدم اجرای آن تا ماه سوم سال، گفت: یکی دو ایراد جزئی از این مصوبه باقی مانده که ما امروز با هدف رفع این ایرادات جلسه‌ای با مجمع تشخیص مصلحت نظام داریم.

وی ادامه داد: پیش بینی من این است که در جلسه امروز این دو ایراد رفع خواهد شد و پس از آن این مصوبه نهایی می‌شود که با اعلام تایید نهایی و ابلاغ برای اجرا به قوه مجریه، لازم الاجرا خواهد شد.

زنگنه ابراز داشت: فکر می‌کنم اجرای این مصوبه در همین ماه خرداد آغاز شود، البته زمان اعمال افزایش‌ها از ۱ فروردین ۱۴۰۳ خواهد بود.و اجرا و نهایی میشود

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : هشتی ها

مطالب مرتبط

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

بهروز

پاسخ دادن

۱۵ خرداد ۱۴۰۳


جناب زنگنه همسانسازی شده شما بی خبرید حقوق ۲۴۰۰۰۰۰ تومانی من شده ۲۳۸۸۰۰۰ تومان

ایثارگر

پاسخ دادن

۱۵ خرداد ۱۴۰۳


با عرض سلام آقای بهروز تامین اجتماعی هستید