۱۰:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱

اخبارروز

زنان بی حجاب و برخورد های طرفداران امر به معروف (گشت ارشاد)

به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، محمدتقی فاضل میبدی اظهار داشت: روشی که مامورین در برخورد با بی حجابی پیش گرفته و در رسانه‌ها منتشر می‌شود، خلاف شرع و عقل است. همچنین جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و محمد تقی فا...

رزمایش خودرویی پلیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، محمدتقی فاضل میبدی اظهار داشت: روشی که مامورین در برخورد با بی حجابی پیش گرفته و در رسانه‌ها منتشر می‌شود، خلاف شرع و عقل است. همچنین جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و محمد تقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و..برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

رخورد با بی حجابی

به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، محمدتقی فاضل میبدی اظهار داشت: روشی که مامورین در برخورد با بی حجابی پیش گرفته و در رسانه‌ها منتشر می‌شود، خلاف شرع و عقل است.

زنان بی حجاب و برخورد های طرفداران امر به معروف (گشت ارشاد)

زنان بی حجاب و برخورد های طرفداران امر به معروف (گشت ارشاد)

همچنین جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و محمد تقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم به فعالیت مجدد گشت ارشاد در خیابان‌ها به سبک قدیم واکنش نشان دادند.

چنانچه محبی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: راهی جز خون دل خوردن نمانده

فاضل میبدی: لزومی برای پوشش نیست
علاوه بر این، محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

روشی که مامورین در برخورد با بی حجابی پیش گرفته و در رسانه‌ها منتشر می‌شود، خلاف شرع و عقل است. از مسایل حجاب است، اگر زنان بی حجاب منتهی به نهی زبانی نشوند، لزومی برای پوشش نیست. تاکنون این برخوردها نتیجه معکوس داشته. مگر اسلام از ضروریات دین است؟ هویت جامعه اسلامی عدالت اجتماعی و کرامت انسانی است.

+

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

نویسنده : خبرآنلاین

مطالب مرتبط