۱۷:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۹

زمان واریز و مبلغ عیدی بازنشستگان ۱۴۰۳| خبر مهم برای بازنشستگان

در خبر زیر جزییات مهمی درخصوص مبلغ و زمان واریز عیدی بازنشستگان را میخوانید.

عیدی کارگران 1403

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، خبری جدید درباره مبلغ عیدی بازنشستگان منتشر شده است. عیدی بازنشستگان یک مسئله مهم است.

میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سال ۱۴۰۳ مشخص شده است. در ادامه خبری جدید درباره عیدی بازنشستگان را میخوانید.

مبلغ نهایی عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان اعلام شد

بر طبق آخرین خبرها مبلغ عیدید بازنشستگان و مستمری بگیران برابر با یک ماه حقوق آنها می باشد.میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیست سال سابقه، معمولا در جلسه بهمن ماه هیات دولت به بحث گذاشته شده و همانند عیدی کارمندان دولت توسط هیات دولت، تصویب و اعلام گردید.

برابر مصوبه هیات وزیران، مبلغ عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال گذشته و مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیست سال سابقه، یک میلیون و هشتصد هزار تومان، تعیین و تصویب گردید. همچنین، علاوه بر این میزان، ۵۰۰ هزار تومان برای عائله‌ مندی و به‌ ازای هر فرزند تحت تکفل نیز ۲۰۰ هزار تومان، به مبلغ عیدی اضافه شد. هنوز میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ مشخص نشده و به محض اعلام، اطلاع رسانی در سایت دیجی سرگرمی صورت خواهد گرفت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار