23:30 - 1403/03/30

زمان واریز سومین مرحله سود سهام عدالت| سود سهام عدالت کی واریز میشود؟

تا همین چند روز پیش قرار بود سومین مرحله سود سهام عدالت خرداد ماه واریز شود، اما تاکنون خبری از واریزی سود به حساب سهامداران نیست. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفته بود سود سهام عدالت در خردادماه واریز می‌شود، اما تاکنون هنوز خبری از و...

زمان واریز سومین مرحله سود سهام عدالت| سود سهام عدالت کی واریز میشود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، از سومین مرحله سود سهام عدالت که قرار بود در خرداد ماه واریز شود تا امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ خبری نشده است.

تا همین چند روز پیش قرار بود سومین مرحله سود سهام عدالت خرداد ماه واریز شود، اما تاکنون خبری از واریزی سود به حساب سهامداران نیست. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفته بود سود سهام عدالت در خردادماه واریز می‌شود، اما تاکنون هنوز خبری از واریزی نیست.

تاریخ جدید واریز سومین مرحله سود سهام عدالت

عشقی ۱۹ خردادماه در نشست هم‌اندیشی معاونان هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌های سراسر کشور به موضوع سهام عدالت اشاره کرده و گفته بود: «سهام عدالت یک موضوع پیچیده در فضای اقتصادی کشور است، به طوریکه در حال حاضر اندازه سهام عدالت ۱۰ درصد بازار سرمایه است و نزدیک به حدود ۸۰۰ همت فقط دارایی‌های بورسی سهام عدالت است که بین ۵۰ میلیون نفر تقسیم شده است. حدود ۲۰ میلیون نفر به صورت مستقیم سهامدار سهام عدالت شده و مابقی در قالب شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام دار هستند.»

در این زمینه سازمان بورس و اوراق بهادار پیگیر دریافت مرحله سوم سود سهام عدالت از شرکت‌های باقی مانده است تا پس از تکمیل وجوه و تصویب در شورای عالی بورس، سود پرداخت شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط