۱۶:۵۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح| اطلاعیه مهم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مورد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌ بگیران نیروهای مسلح + مراحل دریافت فیش حقوقی

بازنشستگان و مستمری‌بگیران صندوق لشگری مشمول افزایش ده درصدی حقوق از بهمن‌ماه می‌شوند.

حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی این عزیزان است.

عدم افزایش حقوق بازنشستگان به میزانی که معیشت ایشان به طور کامل تامین گردد از یکسو و پرداخت حقوق در زمان‌های مختلف از سوی دیگر، مشکل اساسی بحث حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح است.

واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح ۱۴۰۲

اطلاعیه مهم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مورد افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌ بگیران نیروهای مسلح

طبق بخشنامه شماره ۱۷۸۹۳۴ صادره از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، افزایش ۱۰ درصدی حقوق با استناد به تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری همراه با حقوق بهمن‌ماه به حساب بازنشستگان و مستمری‌بگیران محترم سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح واریز خواهد شد.

ظاهراً احکام حقوقی بازنشستگان به زودی با ارقام و امتیازات جدید در سامانه ساتا بارگذاری خواهد شد.

زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح

برای آن دسته از عزیزانی که تاکنون حقوق آنان در بانک تجارت واریز می‌شده است؛ پیامکی (با مضمون تصویر فوق) مبنی بر افتتاح حساب جدید در بانک سپه توسط سازمان بازنشستگی ن.م ارسال شده است.

بنابراین دریافت کنندگان این پیامک باید هرچه زودتر به یکی از شعب بانک سپه(به دلخواه خود) مراجعه و برای شماره حساب اعلامی در پیامک، کارت عابربانک جدید دریافت نمایند تا در زمان پرداخت حقوق  درگیر مشکلات برداشت مبلغ از حساب بانکی خود نباشند.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح/ نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح و جزئیات بیشتر از نحوه کار با سامانه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با اندیشه معاصر همراه باشید.

بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح فیش حقوقی خودشان را دریافت کنند.

طبق قانون سه قشر بازنشسته در کشور وجود دارد: بازنشسته تامین اجتماعی، بازنشسته کشوری و بازنشسته لشکری.

۱- بازنشسته لشکری (بازنشسته نیروهای مسلح)، فردی است که در نیروهای مسلح کار کرده است.

۲- بازنشسته تامین اجتماعی،‌ فردی است که بیمه شده سازمان تامین اجتماعی بوده و به مدت ۳۰ سال حق بیمه خود را به این سازمان پرداخت کرده است.

۳- بازنشسته کشوری، فردی است که استخدام رسمی دولت بوده است.

 

بر اساس همین دسته‌بندی،‌ روشهای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان به صورت اینترنتی متفاوت است.

در این متن نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) توضیح داده شده است.

 

برای دریافت فیش حقوقی باید مراحل زیر را انجام دهید:

سایت مشاهده

فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

۱: ابتدا وارد سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح به آدرس esata.ir شوید و در منوی سمت راست روی گزینه برگ حقوقی بازنشستگان کلیک کنید.

۲: با انتخاب گزینه برگ حقوقی بازنشستگان وارد صفحه زیر می‌شود. در این بخش بایستی کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی خود را وارد کنید.

نکته:نام کاربری عبارت است از «شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی» و رمز عبور عبارت است از «پنج رقم سمت راست کد ملی»، مگر اینکه تغییر داده باشید.

۳: در این مرحله برای دریافت فیش حقوقی، بایستی کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی را وارد کنید.

 

بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه ساتا مراجعه کنند. در ادامه نحوه ورود به سامانه ساتا توضیح داده شده و بازنشستگان نیروهای مسلح باید با ورود به سامانه ساتا به نشانی اینترنتی saba.esata.ir مراجعه نمایند تا بتوانند فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

برای ورود به بخش اعضاء: نام کاربری عبارت است از شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی و رمز عبور عبارت است از پنج رقم سمت راست کد ملی، مگر اینکه تغییر داده باشید. با در دست داشتن این اطلاعات میتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.
بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح فیش حقوقی خودشان را دریافت کنند. برای ورود به سایت اینجا در اندیشه معاصر باشید.

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح ارتش (1)

فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح بهمن ماه ۱۴۰۲

مستمری بگیران تامین اجتماعی نیروهای مسلح برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی باید به سامانه ساتا مراجعه نمایند.

ساتا

پس از عضویت در سایت، با استفاده از نام کاربری که همان شماره شناسایی ۱۳ رقمی ثبت شده روی فیش حقوقی و کلمه عبور که پنج رقم سمت راست کد ملی است، می توانید وارد صفحه صدور فیش حقوقی شوید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار