۱۵:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

زمان واریزی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد تغییر کرد + واریزی ۱ میلیون و ۹۶۵ هزار تومانی براساس جدول

برای نظم‌بخشی هرچه بیشتر به پرداخت مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، از این ماه پرداخت‌های این سازمان براساس زمان‌بندی انجام خواهد شد.

کمیته امداد و بهزیستی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، واریزی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد؛ سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها روز گذشته اعلام کرد که برای نظم‌بخشی هرچه بیشتر به پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، از این ماه پرداخت‌های این سازمان براساس زمان‌بندی انجام خواهد شد.

کمیته امداد و بهزیستی

زمان واریزی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد تغییر کرد

بدین‌ترتیب مستمری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بیستم هرماه، یارانه نقدی و معیشتی خانوار دهک‌های یک تا سه بیست و پنجم هر ماه، یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی ام هر ماه و یارانه دارو و هزینه حمل‌ونقل و ذخیره‌سازی سوخت، از ابتدای ماه انجام می‌شود. در حالی که پیش از این پرداخت یارانه برای همه مشمولان، بیستم هر ماه انجام می‌شد.

زمان بندی یارانه

جدول زمان بندی یارانه

مبلغ مستمری خانوارهای ۲نفره در بهمن ماه: ۱/۰۹۰/۰۰‌۰تومان، ۳نفره: ۱/۵۲۵/۰۰ ۰تومان، ۴نفره: ۱/۹۶۵/۶۰۰تومان، ۵نفره: ۲/۴۰۲/۴۰۰تومان با احتساب ۴۰ درصد افزایش نسبت به سال ۱۴۰۱ و ۲۰ درصد بیشتر در مقایسه با مردادماه ۱۴۰۲ یا همان ۵ ماهه ابتدایی سال جاری واریز گردید.

 

در این خصوص طیبه حسینی – سخنگوی سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها بیان کرد: این کار برای نظم بخشیدن به پرداخت یارانه انجام شده است. با توجه به اینکه چهار زمان برای پرداخت یارانه اشخاص متفاوت وجود دارد، از این پس هر کدام را طبق زمان‌بندی مشخصی پرداخت می‌کنیم که مشکلی وجود نداشته باشد.

وی در پاسخ به اینکه آیا چالشی در پرداخت یارانه وجود داشته که این تصمیم اخذ شده است؟

توضیح داد: پیش از این همه پرداختی‌ یارانه‌ها همزمان انجام می‌شد و اکنون تصمیم بر این است که هر کدام در فواصل زمانی مربوط به خودش پرداخت شود که نظم و ترتیب لازم بهتر رعایت شود. به گفته حسینی، از ماه جاری، پرداخت یارانه‌ها مطابق جدول‌ زمان‌بندی صورت می‌گیرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

3 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

یدالله

۱۹ بهمن ۱۴۰۲


فرق نزاری به همه ملت بصورت مساوی عیدی بدی بایه چشم به همه مردم نگاه کنی برای خداکارکنی اون حکومتی پیروزه که برای خداکارکنه وبایه چشم نگاه کنه به همه مردم

ناشناس

۲۰ بهمن ۱۴۰۲


پس مستمری یک نفره ها چی

حسن

۲۱ بهمن ۱۴۰۲


این دهک بندی یارانه های اصلا رعایت نشده کسانی هستن که هیچ نیازی به یارانه ندارن اما دهک یک هست وعضوکمیته امام خمینی هم هستن نمیدونم ازروی چی دهک بندی کردن

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار