09:42 - 1403/04/01

زمان عرضه مک‌بوک پرو M۴ اپل با مشخصات

اپل در آستانه‌ی رونمایی از مک‌بوک پرو M۴ با پردازنده‌ی انقلابی M۴ و هوش مصنوعی ارتقا یافته است. شایعات حاکی از آن است که این لپ‌تاپ جدید در اواخر سال ۲۰۲۴ با نمایشگر OLED عرضه خواهد شد.

زمان عرضه مک‌بوک پرو M۴ اپل با مشخصات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، علاقه‌مندان به مک‌بوک پرو منتظر خبر‌های هیجان‌انگیزی از اپل هستند. به‌دنبال معرفی پردازنده‌ی M۴ در اردیبهشت شایعات پیرامون نسل بعدی مک‌بوک پرو با قدرت قوت گرفته‌اند.

گفته می‌شود این لپ‌تاپ جدید از هوش مصنوعی قدرتمندتر و احتمالاً نمایشگر OLED بهره می‌برد. در این مقاله، به بررسی تازه‌ترین شایعات در مورد تاریخ عرضه، مدل‌ها و ویژگی‌های احتمالی مک‌بوک پرو M۴ می‌پردازیم.

اپل ۱۸ اردیبهشت از پردازنده‌ی مورد انتظار M۴ رونمایی کرد. یکی از مهم‌ترین تغییرات این پردازنده نسبت‌به نسل قبلی، بهبود پردازش‌های هوش مصنوعی است که هیجان کاربران را برای مک‌بوک پرو M۴ دوچندان می‌کند.

راس یانگ، تحلیلگر صنعت نمایشگر در حوزه‌ی تکنولوژی پستی در بخش اشتراکی شبکه‌ی اجتماعی ایکس منتشر کرد و در آن به تهیه‌ی پنل‌های نمایشگر مک‌بوک پرو M۴ در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۲۴ اشاره کرد. باتوجه به پست راس یانگ، انتظار می‌رود در اواخر سال ۲۰۲۴ میلادی نسل جدید لپ تاپ اپل عرضه شود.

باتوجه به شایعات منتشرشده، اپل در کنار مک‌بوک پرو M۴، از نسل جدید مک مینی هم رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود مدل پایه‌ی مک‌بوک پرو ۱۴ اینچی با پردازنده‌ی M۴ به‌همراه مدل‌های دیگر مک‌بوک پرو ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی با M۴ پرو و M۴ مکس رونمایی شوند. احتمالاً تا سال ۲۰۲۵ خبری از مدل‌های جدیدتر مک‌بوک ایر، مک استودیو و مک پرو با پردازنده‌ی M۴ نباشد.

طبق اطلاعات فاش‌شده، اپل درحال کار روی مک‌بوک با نمایشگر OLED است؛ اما استفاده از نمایشگر OLED در مک‌بوک‌ها حداقل تا سال ۲۰۲۶ دور از انتظار است.

حرف پایانی:

مک‌بوک پرو M۴ با پردازنده‌ی قدرتمند M۴ و احتمالاً نمایشگر OLED، بدون شک یکی از موردانتظارترین لپ‌تاپ‌های سال ۲۰۲۴ خواهد بود. اگر به دنبال یک لپ‌تاپ جدید و فوق‌العاده هستید، مک‌بوک پرو M۴ گزینه‌ای ایده‌آل برای شما خواهد بود.

 

منبع:زومیت

مطالب مرتبط