۰۹:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۷

زمان رسیدگی به طرح ساماندهی کارکنان دولت از زبان نماینده مجلس/ آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت ۱۷ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، در حالیکه عضو هیأت رئیسه مجلس خبر داده بود ۱۴ آبان زمان بررسی مجدد طرح ساماندهی کارکنان دولت خواهد بود، اما تا سه روز بعد هم اطلاعاتی در این زمینه منتشر نشده است. هفته اول آبان بود که عضو هیأت رئ...

زمان رسیدگی به طرح ساماندهی کارکنان دولت از زبان نماینده مجلس/ آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت ۱۷ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، در حالیکه عضو هیأت رئیسه مجلس خبر داده بود ۱۴ آبان زمان بررسی مجدد طرح ساماندهی کارکنان دولت خواهد بود، اما تا سه روز بعد هم اطلاعاتی در این زمینه منتشر نشده است.

هفته اول آبان بود که عضو هیأت رئیسه مجلس با اعلام تغییر در زمان برگزاری جلسه علنی صحن مجلس، گفت: جلسه بعدی روز یکشنبه، ۱۴ آبان ماه خواهد بود.
روح الله متفکرآزاد با اعلام خبر تغییر زمان برگزاری جلسه بعدی صحن علنی مجلس، گفت: قرار بود طبق برنامه اعلام شده، جلسه بعدی صحن در امروز شنبه باشد، اما با تصمیم هیأت رئیسه مجلس، برگزاری این جلسه به روز یکشنبه (۱۴ آبان ماه) موکول شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به فعالیت کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه کشور در مدت این یک هفته، عنوان کرده بود: جلسات کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه کشور در این مدت برقرار خواهد بود تا اعضای آن به بررسی موارد ارجاعی از صحن بپردازند.

یکی از موضوعات مهم در صحن علنی مجلس طرح ساماندهی کارکنان دولت و تصمیم برای حذف شرکت‌های پیمانکاری بود، اما فعلا که خبری در این زمینه از مجلس نیامده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در طول این یک هفته به سرکشی حوزه‌های انتخابیه خود خواهند رفت.

همچنان کارگران و کارمندان منتظر آمدن آن خبر مهم از مجلس درباره حذف شرکت های پیمانکاری هستند.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار