21:10 - 1403/04/17

اقتصادی

زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری

قبل از پرداختن به موضوع زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری، لازم است که در ابتدا؛ توضیحاتی راجع وام ضروری بازنشستگان کشوری ارائه گردد.

وام (2)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن قبل از پرداختن به موضوع زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری، لازم است که در ابتدا؛ توضیحاتی راجع وام ضروری بازنشستگان کشوری ارائه گردد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری

زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری
قبل از پرداختن به موضوع زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری، لازم است که در ابتدا؛ توضیحاتی راجع وام ضروری بازنشستگان کشوری ارائه گردد. وام ضروری بازنشستگان کشوری توسط صندوق بازنشستگی کشوری که خود زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می نماید، برای بازنشستگان دولت در نظر گرفته شده است.

زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری

زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری

مبلغ این وام، در حال حاضر سی میلیون تومان می باشد. مرحله دوم وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری با کارمزد سالانه ۴ درصد و دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه در نظر گرفته شده است و در حال حاضر، دو نوبت از آن به حساب واجدان شرایط پرداخت شده است.

 

بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری مطابق با مقررات قانون مدیریت خدمات کشوری، می توانند با توجه به شرایط و ضوابط خود اقدام به ثبت درخواست وام ضروری نمایند. پس از اعلام اسامی متقاضیان واجد شرایط، مبلغ مرحله دوم وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری بر اساس اولویت تعیین شده به شماره حساب متقاضی نزد بانک صادرات ایران واریز می گردد.از سوالاتی که ممکن است برای افراد پس از ثبت نام در سایت، مطرح شود این است که زمان اعلام نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری چه تاریخی می باشد؟ در پاسخ به این پرسش باید بیان داشت که صندوق بازنشستگی کشوری این امکان را فراهم نموده که بازنشستگان بتوانند به صورت مستمر اقدام به ثبت نام کنند. بر همین اساس و با توجه به امکان ثبت نام مستمر وام، نتایج واجدین شرایط نیز به صورت ماهانه اعلام می شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط