۱۴:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹

زمان آغاز افزایش حقوق بازنشستگان بالاخره پس از کش و قوس های زیاد مشخص شد

امروز چهارشنبه ۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ سخنگوی دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه از اجرای ضوابط حقوق و دستمزد جدید کارمندان در پایان فروردین ماه خبر دادند و زمان افزایش حقوق بازنشستگان و زمان اعمال افرایش حقوق کارمندان اعلام شد.

زمان آغاز افزایش حقوق بازنشستگان بالاخره پس از کش و قوس های زیاد مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، امروز چهارشنبه ۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ سخنگوی دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه از اجرای ضوابط حقوق و دستمزد جدید کارمندان در پایان فروردین ماه خبر دادند و زمان افزایش حقوق بازنشستگان و زمان اعمال افرایش حقوق کارمندان اعلام شد.

زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شد

داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز گفت: درباره بار مالی بودجه و خلق نقدینگی و اختلاف بین مجلس و دولت، ما در مرحله رسیدگی بودجه در مجلس اختلاف نظر‌هایی داشتیم، ولی نهایتاً آنچه ابلاغ شد متن مورد توافق دولت و مجلس است و آنچه که هم‌اکنون به صورت قانون بودجه ۱۴۰۳ ابلاغ شد نظرات دولت را به شکل حداکثری تامین کرده است.

امروز آیین نامه مهم بودجه ۱۴۰۳ یعنی حقوق و دستمزد در هیئت دولت تصویب شد.

بودجه‌ای که دولت ارائه کرده فاقد کسری بودجه و قابل اجرا است و کسری بودجه پنهان عملا در قانون بودجه ۱۴۰۳ وجود ندارد و مطمئن هستیم که این قانون امسال بسیار راحت‌تر از سال‌های گذشته اجرایی خواهد شد.

سخنگوی دولت: ضوابط اجرایی حقوق و دستمزد را از همین فروردین ماه اجرایی می‌ کنیم

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت پس از جلسه هیات دولت: رئیس جمهور با توجه به شعار سال که مقام معظم رهبری اعلام کردند همه وزارتخانه‌ها را مکلف کردند که برنامه‌ها خود را برای تحقق شعار سال ارائه کنند.

با توجه به ابلاغ قانون بودجه ۱۴۰۳ در روز‌های پایانی سال در این جلسه هیئت دولت ضوابط حقوق و دستمزد امروز مورد رسیدگی فوری قرار گرفت و به تصویب رسید و ابلاغ خواهد شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار