زارع: دیگر اشتباه نمی کنم و یک طلا به هموطنانم تقدیم می کنم

کشتی گیر ایرانی پیش از رقابت‌های جهانی صربستان اعلام کرد در اوج آمادگی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، امیر حسین زارع پیش از رقابت های جهانی کشتی آزاد صربستان گفت: همه چیز خوب است. در بهترین شرایط تمرین کردیم. در طی دو روز گذشته هم تمرینات خوبی پشت سرگذاشتیم. امروز صبح آخرین تمرین خودم را قبل از مسابقات انجام دادم و امیدوارم نمایش خوبی داشته باشم.

وی افزود: از تمام هموطنان عزیز درخواست دارم ما را در مسابقات دعا کنند تا قهرمان جهان شویم. من هم بتوانم مدال طلا کسب کنم تا دل همه هم وطنان را شاد کنیم.

زارع درباره رقابت با طاها آکگل کشتی گیر ترکیه ای و رقیب اصلی اش گفت: طاها آکگل کشتی گیر بزرگی است و عنوان‌های زیادی دارد. سال گذشته با یک اشتباه کشتی از دست من مقابل این کشتی گیر ترک در رفت و مدال طلایم به برنز تبدیل شد. امسال به کمک مربی‌ها سعی کردم اشتباهاتم را جبران کنم. با توجه به آنالیزی که از این کشتی گیر داشتیم امیدوارم نمایش خوبی داشته باشم و اشتباه سال گذشته را تکرار نکنم.

کشتی گیر ایرانی درباره دیگر رقبایش در مسابقات جهانی، گفت: همه کشتی گیران وزن من تجربه لازم را دارند. رقابت سختی دارم و امیدوارم با یک کشتی خوب یک طلای خوب به هموطنانم تقدیم کنم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.