رکورد جدید پرسپولیس با یحیی گل محمدی/ سپاهان در نزدیکی پرسپولیس

پرسپولیس با پیروزی خانگی مقابل نساجی مازندران صاحب رکورد جدیدی در لیگ برتر شد. خبرورزشی – پرسپولیس امروز ۱۹ فروردین ماه در دیدار مقابل نساجی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با دو گل کنعانی زادگان و آل کثیر از سد نساجی مازندران گذشت تا صاحب رکورد ۷ پیروزی پیاپی خانگی شود. در واقع پرسپولیسی‌ها […]

پرسپولیس با پیروزی خانگی مقابل نساجی مازندران صاحب رکورد جدیدی در لیگ برتر شد.

رکورد جدید پرسپولیس با یحیی گل محمدی/ سپاهان در نزدیکی پرسپولیس

خبرورزشی – پرسپولیس امروز ۱۹ فروردین ماه در دیدار مقابل نساجی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با دو گل کنعانی زادگان و آل کثیر از سد نساجی مازندران گذشت تا صاحب رکورد ۷ پیروزی پیاپی خانگی شود.

در واقع پرسپولیسی‌ها از ۱۰ دیداری که میزبان بودند ۸ بازی را با پیروزی تمام کردند. فقط سپاهان تا حدی به این رکورد پرسپولیس نزدیک است.

شاگردان گل‌محمدی که حالا با یک بازی بیشتر صدرنشین لیگ بیستم هستند امیدوارند تا پایان فصل در بازی‌های خانگی به همین روند مثبت ادامه داده و به پنجمین قهرمانی پیاپی دست پیدا کنند. البته آنها رقبای قدرتمندی چون سپاهان و استقلال دارند و باید دید در نهایت جنگ قهرمانی به کجا کشیده می‌شود؟

پرسپولیس از ۲۵ فروردین وارد رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌شود و باید در عرض ۱۸ روز ۶ بازی فشرده را در هندوستان برگزار کند.

خبر ورزشی