رویارویی خطرناک پلنگ با شیر نر عظیم الجثه بر سر تصاحب طعمه روی درخت+ فیلم

رویارویی خطرناک پلنگ با شیر نر عظیم الجثه بر سر تصاحب طعمه روی درخت را در ادامه می بینید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، رویارویی خطرناک پلنگ با شیر نر عظیم الجثه بر سر تصاحب طعمه روی درخت را در ادامه می بینید.

 

 

ویدیویی که در پایین این مطلب قرار داده شده است، ما را به آفریقای جنوبی می برد. این اتفاق در منطقه ذخیره‌گاه خصوصی Thornybush در مجاورت پارک ملی کروگر رخ داد. این ویدیو توسط کانال یوتیوب TopgunB آپلود شده است. آنها توضیحات خود را از آنچه اتفاق افتاده در ویدیوی زیر ارائه می دهند.

دزدی بزرگ

در ابتدای این ویدیو، در پایین، پلنگی را می بینیم که در این ذخیره گاه در پایین یک درخت استراحت می کند. با این حال، طولی نمی‌کشد که می‌بینیم چشمانش باز می‌شود و با حالتی عصبی به جلو نگاه می‌کند. چیزی مطمئناً توجه او را جلب کرده است و کافی است باعث شود تا به سرعت روی پنجه هایش بپرد و از دید دوربین فرار کند.

همزمان، یک شیر نر بزرگ ظاهر می شود و مستقیماً به درختی که این پلنگ به تازگی روی آن بوده است نگاه می کند. چیزی که هنوز نمی توانیم ببینیم این است که این پلنگ حیوان دیگری را کشته و آن را در بالای درخت پنهان کرده است. این شیر نر آن را بو کرده است و به دنبال سرقت آن کشتار است.

شیر نقشه می کشد که چگونه می تواند از این درخت بلند بالا برود. شیر در اطراف درخت قدم می زند تا بتواند آن را از همه جهات ببیند و اینکه ببیند کدام راه بهتر است. هنگامی که شیر راه رسیدن به طعمه را پیدا می کند بدون تردید از این درخت بالا می رود! شیر ایمپالا را می گیرد و سپس به پایین می پرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.