۰۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۲

روز و ساعت بازی اول تیم ملی فوتبال ایران مقدماتی جام جهانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه دقیق دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را اعلام کرد که به شرح زیر است:   ساعت بازی ایران و هنگ کنگ ۱۳ خرداد بازی ایران و هنگ ...

روز و ساعت بازی اول تیم ملی فوتبال ایران مقدماتی جام جهانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه دقیق دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را اعلام کرد که به شرح زیر است:

 

ساعت بازی ایران و هنگ کنگ ۱۳ خرداد
بازی ایران و هنگ کنگ طبق برنامه اعلام شده از ساعت ۱۹ در استادیوم شیخ علی بن محمد (المحرق) بحرین برگزار خواهد شد. دیگر مسابقه روز اول از ساعت ۲۱ میان بحرین و کامبوج انجام می شود.

 

تاریخ و ساعت بازی ایران و بحرین ۱۷ خرداد
بازی تیمهای ملی ایران و بحرین در استادیوم ملی بحرین برنامه ریزی شده و از ساعت ۲۱ به وقت ایران آغاز خواهد شد.

در دیگر دیدار هفته دوم مسابقات مرحله برگشت، تیم ملی عراق از ساعت ۱۹ مقابل کامبوج صف آرایی خواهد کرد.

 

ساعت بازی برگشت ایران و کامبوج ۲۱ خرداد
دیدار سوم تیم که در واقع تنها دیداری به شمار می رود که شاگردان اسکوچیچ روی کاغذ میهمان به شمار می روند، از ساعت ۱۹ روز ۲۱ خردادماه ۱۴۰۰ در ورزشگاه خلیفه بحرین آغاز می شود. هنگ کنگ و عراق دیگر بازی این روز خواهند بود که در ساعت ۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

 

تاریخ بازی ایران و عراق ۲۵ خرداد
درنهایت آخرین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم خلیفه بحرین برنامه ریزی شده و از ۲۱ آغاز می شد.

*نکته جالب توجه در مورد برنامه ریزی مسابقات اینکه، تیم فوتبال بحرین در روز آخر (۲۵ ام خردادماه) به صورت همزمان با مصاف تیم ملی ایران و عراق به مصاف هنک کنگ می‌رود.

 

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار