۰۴:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

روانشناسی

روانشناسی و سلامت /استفاده دانشجویان ازحیوانات حمایت عاطفی!

یمایش در چالش‌های زندگی دانشگاهی گاهی اوقات می‌تواند طاقت‌فرسا باشد و بسیاری از دانشجویان به دنبال راه‌هایی برای حمایت از رفاه ذهنی و عاطفی خود هستند. یکی از گزینه های محبوب استفاده از حیوانات حمایت عاطفی (ESA) است. من هر هفته درخواست های...

روانشناسی و سلامت /استفاده دانشجویان ازحیوانات حمایت عاطفی!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،حیوانات حمایت عاطفی (ESA) می توانند در کاهش استرس دانشجویان موثر باشندچندین قانون، قوانین صدور مجوز، و سیاست هایی وجود دارد که ممکن است دانشجویان درخواست کننده ESA را شگفت زده کند.درمانگران دارای مجوز در ارزیابی و حمایت از استفاده از ESA دانشجویان کالج ضروری هستند.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

مزایای حیوانات حمایت عاطفی برای دانشجویان

کاهش استرس. تعامل با یک حیوان حامی عاطفی می تواند به کاهش سطح استرس و افزایش آرامش کمک کند. نشان داده شده است که گذراندن وقت با هر حیوان خانگی باعث کاهش سطح کورتیزول و نوراپی نفرین و افزایش ترشح اکسی توسین، هورمونی مرتبط با پیوند و تندرستی می شود.کاهش تنهایی زندگی دانشگاهی اغلب می تواند احساس انزوا داشته باشد، به خصوص برای دانشجویانی که دور از خانه زندگی می کنند یا خود را با یک محیط جدید وفق می دهند. ESA ها همراهی دائمی را فراهم می کنند و می توانند به کاهش احساس تنهایی و انزوا کمک کنند.بهبود خلق و خو و سلامت عاطفی. وجود ESA می تواند خلق و خوی و رفاه عاطفی را تقویت کند. عشق بی قید و شرط و طبیعت محبت آمیز آنها می تواند در مواقع غم و اندوه، اضطراب یا افسردگی باعث آرامش شود. همه حیوانات خانگی نیز به نوعی روتین نیاز دارند (مانند زمان غذا دادن و پیاده روی صبحگاهی برای استراحت در گلدان). این روال دانش آموزان را تشویق می کند تا برنامه روزانه خود را بهبود بخشند.فعالیت بدنی بیشتر فعالیت بدنی منظم فواید بی شماری برای سلامت جسمی و روانی دارد. داشتن هر حیوان خانگی بزرگ‌تری اغلب فعالیت بدنی را تشویق می‌کند، زیرا دانش‌آموزان حیوانات حمایت عاطفی خود را برای پیاده‌روی، بازی با آنها یا انجام سایر اشکال ورزش می‌برند.چگونه یک حیوان حمایت عاطفی به دست آوریم

روانشناسی و سلامت /استفاده دانشجویان ازحیوانات حمایت عاطفی!

روانشناسی و سلامت /استفاده دانشجویان ازحیوانات حمایت عاطفی!

مشاوره

قبل از به دست آوردن یک حیوان حمایت عاطفی، دانش آموزان باید با یک متخصص سلامت روان، مانند یک درمانگر یا روانپزشک دارای مجوز مشورت کنند. متخصص می تواند نیازهای عاطفی دانش آموز را ارزیابی کند و تعیین کند که آیا یک حیوان حمایت عاطفی مناسب است یا خیر.ارزشیابی و نامه. پس از صحبت با یک متخصص بهداشت روان، اگر دانش‌آموزی بخواهد با دریافت ESA پیش برود، باید با همان درمانگر مجاز (یا شخصی که درمانگر او را به او ارجاع می‌دهد) برای ارزیابی نیازها ملاقات کند. این باید یک ارزیابی رسمی باشد که به چهار حوزه کلیدی نگاه می کند: قوانین مرتبط. ۲) ناتوانی مشتری؛ ارزیابی حیوانات; و تعامل بین مشتری و حیوان. این ساده و ذهنی به نظر می‌رسد، اما در سال‌های اخیر، فشار بیشتری بر متخصصان سلامت روان برای انجام ارزیابی‌های کامل‌تر از مراجعان درخواست‌کننده وجود دارد، زیرا ESA از نظر فنی فقط باید به عنوان مداخله‌ای برای تشخیص سلامت روان خاص توصیه شود. با این حال، قوانین، قوانین، و انتظارات هیئت صدور مجوز پیرامون این موضوع، مبهم و ناسازگار هستند، اما دانش‌آموزان می‌توانند انتظار داشته باشند که یک درمانگر در مورد علائم و تشخیص‌های قبلی و فعلی و اینکه چگونه ESA می‌تواند به کاهش آنها کمک کند، بپرسد.

قوانین و سیاست ها

کار بعدی این است که با حقوق قانونی و سیاست های مسکن آشنا شوید. برای دانشجویان کالج ضروری است که حقوق قانونی خود را در مورد ESAها تحت قانون مسکن منصفانه (FHA) و قانون دسترسی حمل‌ونقل هوایی (ACAA) درک کنند. FHA با دسترسی به مسکن و قوانین سر و کار دارد در حالی که ACAA منحصراً با سفرهای هواپیمایی سروکار دارد. با این حال، هیچ قانون کلی برای ESA در کالج وجود ندارد، بنابراین دانشجویان باید با سیاست های کالج خود در مورد ESA در مسکن و کلاس های درس آشنا شوند. یک سوء تفاهم مهم: ESA ها تحت قانون آمریکایی های دارای معلولیت (ADA) تحت پوشش قرار نمی گیرند.

عاقلانه انتخاب کنید!

هنگام انتخاب ESA، دانش آموزان باید وضعیت زندگی، سبک زندگی و ترجیحات خود را در نظر بگیرند. در حالی که سگ ها و گربه ها رایج ترین حیوانات حمایت کننده عاطفی هستند، حیوانات دیگر مانند خرگوش، پرندگان یا حتی خزندگان نیز ممکن است همراهی و حمایت کنند. من دانش‌آموزان زیادی را دیده‌ام که عاشق یک توپ محبت‌آمیز و پشمالو شده‌اند تا ماه‌ها بعد متوجه شوند که سگ یا گربه از نظر آسیب‌شناسی قادر به زندگی در آپارتمان نیست. برخی از نژادها به ورزش و همراهی بیشتری نسبت به بقیه نیاز دارند. برخی از نژادها نیز می‌توانند تهاجمی‌تر یا محافظ‌تر از افراد و اشیا باشند. این قطعاً برای یک ESA که دانش‌آموز در محوطه دانشگاه، رستوران‌ها و مکان‌های دوستانش می‌برد، ویژگی خوبی نیست.

مراقبت و آموزش حرفه ای!

اگر کسی به سادگی سعی می کند یک حیوان خانگی موجود را به نام ESA “تبدیل” کند، احتمالاً قبلاً برخی از روال ها و مراقبت های خوب را انجام داده است. اما اگر ESA دانش آموز اولین حیوان خانگی آنها باشد، برای آنها بسیار مهم است که نحوه مراقبت مناسب از جمله معاینات منظم دامپزشکی، نظافت و ورزش را بیاموزند. توصیه می‌کنم دانش‌آموزان دارای ESA جدید در برنامه‌های رفتار حرفه‌ای حیوانات ثبت‌نام کنند تا مطمئن شوند که همراه جدیدشان رفتار مناسب دانشگاه را یاد می‌گیرد. علاوه بر این، دانش‌آموزان باید اطمینان حاصل کنند که ESAهای آنها رفتار مناسبی دارند و برای رفتار مناسب در محیط‌های مختلف، نه فقط در آپارتمان یا کلاس درس، آموزش دیده‌اند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط