۱۵:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۲

رقم نهایی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی+ دانلود سریع فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

رقم نهایی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی+ دانلود سریع فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی و جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رقم نهایی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی+ دانلود سریع فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی و جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید.

 حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی برای سال ۱۴۰۳ با افزایش بیست درصدی همراه خواهد بود .

افزایش حقوق سال ۱۴۰۳ آنگونه که اعلام شده است ۲۰ درصد خواهد بود، این رقم ابتدا ۱۸ درصد بود که بعد از بررسی ۲ درصد به آن اضافه شد؛ به این ترتیب افزایش حقوق ۱۴۰۳ کارمندان معادل ۲۰ درصد است، به این ترتیب رقم حقوق کارمندان به ۶۳,۶۹۹,۴۰۸ ریال رسیده است که با مزایا و اضافات آن حداقل حقوق دریافتی ۱۰ میلیون تومان است. از سویی دیگر افزایش حقوق سال ۱۴۰۳ برای کارگران نیز ۲۰ درصد خواهد بود و حداقل حقوق آن‌ها ۹ میلیون تومان [۹,۰۰۰,۰۰۰] خواهد بود.

علاوه بر مشخص شدن عیدی سال ۱۴۰۳، حقوق و دستمزد در سال ۱۴۰۳ با افزایش ۲۰ درصدی همراه است. در ادامه ریز جزئیات مزایا و دستمزد ۱۴۰۳ را می‌توانید در جدول زیر بخوانید.

با توجه به اینکه تا دقیقه ۹۰ بحث و گمانه زنی درباره افزایش حقوق سال ۱۴۰۳ ادامه دارد، پیش بینی شده است که افزایش حقوق سال جدید کارمندان برای افراد متاهل بدون فرزند در ماه‌های ۳۰ روزه، ۹ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان خواهد بود و برای افراد متاهل با فرزند و دارای حداقل یکسال سابقه کار، پایه سنوات روزانه و حق اولاد نیز اضافه می‌شود.

جمعیت کارمند در کشور ما کم نیست و همه ما هم این روزها شاهد افزایش قیمت ۳۴ درصدی اینترنت، افزایش اجاره مسکن، حرکت دلار به سمت کانال ۶۰ و ۷۰ تومانی و خیلی چیزهای دیگر هستیم که افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندها در آن گم شده است.

حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

هیات عالی نظارت در ادامه رسیدگی به موارد مغایرت بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور با سیاست‌های کل نظام در جلسه عصر امروز خود که به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل شد، بند (س) تبصره ۶ بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور مصوب مجلس را مغایر سیاست‌های کلی نظام ندانست و با متناسب سازی حقوق بازنشستگان موافقت کرد.
براساس اعلام مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت، کار بررسی بودجه سال ۱۴۰۳ از امروز در هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اعضا و نمایندگان روسای سه قوه، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی آغاز شد و به بررسی کلیات بودجه مصوب مجلس و برخی مفاد آن پرداخت.

میزان حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۱۴۰۳

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که حکم بازنشستگی بیش از یکهزار نفر از بازنشستگان سازمان آموزش و پرورش استثنایی مشمول، صادر شده و در پایان بهمن‌ماه «حقوق» بازنشستگی، «معوقات» و «عیدی» پایان سال به صورت یکجا به حساب این افراد واریز می‌شود.

رضا فیضی نژاد اظهار کرد: به موجب تبصره پنج ماده واحده قانون تشکیل سازمان آموزش و پرورش استثنایی مصوب ۲۱ آذرماه سال ۱۳۶۹ مجلس شورای اسلامی، پنج سال خدمت دولتی رضایت‌بخش در سازمان از هر نظر از جمله بازنشستگی، ۶ سال محسوب می‌شود و سازمان مذکور مکلف است پس از صدور حکم احتساب یک سال سنوات ارفاقی مزبور، کسور بازنشستگی مقرر را براساس حقوق و فوق‌العاده‌های همان حکم محاسبه و به صندوق بازنشستگی کشوری واریز کند.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کدملی| مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان سریع و فوری

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کدملی| مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان سریع و فوری و جزئیات بیشتر را برایتان توضیح دادیم تا بدون دردسر بتوانید فیش حقوقی خود را دریافت کنید. بازنشستگان تامین اجتماعی برای دریافت فیش خقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی می توانند با ورود نام کاربری و رمز عبور خود نسبت به دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی در سایت تامین اجتماعی اقدام نمایند.

 

برای ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی eservices.tamin.ir بسیاری از افراد ممکن است دچار سردرگمی شوند. در سال های اخیر سایت های زیادی توسط سازمان ها راه اندازی شده است که با توجه به تعداد زیاد آن ها ممکن است بعضی از افراد اشتباه کنند. افرادی که به مدت مشخص حق بیمه تامین اجتماعی را واریز کرده اند در موعد تعیین شده به بازنشستگی می رسند. سازمان تامین اجتماعی با راه اندازی سایت با نشانی https://account.tamin.ir/auth/login که می توانید مستقیم آن را در مرورگر خود وارد کنید و یا به صورت غیر مستقیم از سامانه eservices.tamin.ir وارد آن شوید.

برای ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی می توانید با وارد شدن به سایت eservices.tamin.ir و انتخاب دکمه ورود به سامانه وارد بخش دریافت فیش حقوقی شوید. در این بخش با وارد کردن نام کاربری که همان کد ملی شما می باشد و همچنین رمزی که توسط شما تعریف شده است وارد سامانه دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی شوید. ما برای راحتی شما در این بخش لینک ورود به بخش دریافت فیش را قرار داده ایم که می توانید با کلیک بر روی آن وارد سامانه شوید.

 

راهنمای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی ابتدا باید وارد سامانه eservices.tamin.ir شوید و مطابق تصویر زیر از بخش منو این سایت گزینه مستمری بگیران > فیش حقوقی مستمری بگیران > مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران را انتخاب کنید.

مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

با انتخاب این گزینه صفحه زیر ظاهر خواهد شد که با استفاده از کد ملی و رمز عبور می توانید وارد سامانه شوید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید نگران نباشید چون می توانید با انتخاب گزینه ورود از طریق دولت من تنها با شماره تلفن همراه خود وارد سامانه شوید. توجه داشته باشید که شماره تلفن باید به نام خود شما باشد.

 

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان تأمین اجتماعی باید برای دریافت و مشاهده فیش حقوقی خود به سایت سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند و با نام کاربری و رمز عبور وارد شوند.

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

eservices.tamin.ir فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

پس از ورود به این سایت در منوی بالای صفحه در بخش مستمری‌بگیران گزینه فیش حقوقی مستمری‌بگیران و سپس مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران را انتخاب کنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار