۱۹:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۰

درگیری اسب های آبی با کروکودیل ها بر سر شکار گاو+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، در Crook’s Corner معروف در کروگر، جایی که آفریقای جنوبی، موزامبیک و زیمبابوه برا به هم وصل می کند جنایت جدیدی رخ داد! کروکدیل ها یک گاو بی خبر را گرفتند اما اسب آبی ها از راه رسدند و صید را دزدید...

درگیری اسب های آبی با کروکودیل ها بر سر شکار گاو+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، در Crook’s Corner معروف در کروگر، جایی که آفریقای جنوبی، موزامبیک و زیمبابوه برا به هم وصل می کند جنایت جدیدی رخ داد! کروکدیل ها یک گاو بی خبر را گرفتند اما اسب آبی ها از راه رسدند و صید را دزدیدند!

 

 

این لحظه عجیب، اما هیجان انگیز توسط “لین ون بیلجون” ۵۱ ساله، زمانی که او در یک سفر یک روزه به پارک کروگر با همکارانش بود ثبت شد.

لین در مورد این داستان گفت: «  ما برای یک سفر یک روزه به پارک ملی کروگر رفتیم، ابتدا از Shingwedzi و بعداً Crooks Corner بازدید کردیم. در بدو ورود، متوجه گله ای از گاوها شدیم که روی ساحل شنی به سمت چاله آب می رفتند. بعضی از گاوها زنگوله هایی به گردن داشتند. کروکودیل‌ها بلافاصله به صدای زنگ‌های گاو واکنش نشان دادند و به سمت گله اول شنا کردند. گله دوم به چاله آب نزدیک شد. ناگهان در عرض چند ثانیه پس از شروع نوشیدن آب، یک تمساح یکی از گاوها را گرفت! بسیاری از تمساح ها به آن ملحق شدند و به تمساحی که گاو را گرفت کمک کردند تا آن را غرق کند.»

لین افزود: « سپس چند اسب آبی تصمیم گرفتند وارد معرکه شوند. ما نمی دانستیم علت چیست اما آنها سعی کردند گاو را از دست کروکدیل ها بگیرند. نمی‌توانستیم بگوییم که آیا آن‌ها می‌خواستند گاو را بخورند یا سعی داشتند آن را نجات دهند.

لین در پایام گفت: « در حالی که کروکدیل‌ها مشغول بلعیدن تکه‌های گوشت بودند متوجه شدیم که ماهی‌های هیجان زده می‌پرند. احتمالاً آنها تکه‌های گاو را می‌خوردند. شبیه گربه ماهی ها بودند. سپس چند عقاب ماهی آفریقایی به مهمانی پیوستند و چند شیرجه تمرینی در آب انجام دادند. در نهایت شاهد این یودیم که حداقل ۳ ماهی توسط عقاب ها صید شدند. ما موفق شدیم صید دو ماهی را روی فیلم دثبت کنیم. این وافعا صحنه ی عالی بود»

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار