اجتماعی

رضامراد صحرایی درباره صندوق ذخیره فرهنگیان اظهارات عجیبی را بیان کرد !

وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان به دلیل آنکه خصوصی بوده در طول ۲۷ سال سابقه امکان ورود بازرسی به آن وجود نداشت

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل ازعصر خبر وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان به دلیل آنکه خصوصی بوده در طول ۲۷ سال سابقه امکان ورود بازرسی به آن وجود نداشت.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

صندوق ذخیره فرهنگیان

وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان به دلیل آنکه خصوصی بوده در طول ۲۷ سال سابقه امکان ورود بازرسی به آن وجود نداشت گفت: با پیگیری‌های انجام شده در حال حاضر تیم بازرسی مستقر شده تا امانت فرهنگیان که در دست ماست به خوبی اداره و اساسنامه آن درست شود.

 

رضامراد صحرایی درباره صندوق ذخیره فرهنگیان اظهارات عجیبی را بیان کرد !

رضامراد صحرایی درباره صندوق ذخیره فرهنگیان اظهارات عجیبی را بیان کرد !

به گزارش ایسنا، رضامراد صحرایی در نشست رئیس قوه قضاییه با جمعی از فرهنگیان و معلمان نمونه سراسر کشور، با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان مجموعه‌ای از مسائل و مشکلات است گفت: با کمک سازمان بازرسی اساسنامه صندوق درست می‌شود چرا که از پی و بن اشکال دارد، اساسنامه این صندوق شتر گاو پلنگیست که نمی دانیم چکاره است و یک دفعه اتفاقاتی در آن می‌افتد.

وی با بیان اینکه نگاه خود را با رئیس سازمان بازرسی کل کشور درمیان گذاشتم و ایشان نیز این نگاه را تایید کردند افزود: صندوق ذخیره فرهنگیان به دلیل آنکه خصوصی بوده در طول ۲۷ سال سابقه، امکان ورود بازرسی به آن وجود نداشت، با پیگیری‌های انجام شده در حال حاضر تیم بازرسی مستقر شده تا امانت فرهنگیان که در دست ماست به خوبی اداره و اساسنامه آن را درست شود.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: تکلیف خود کردم که وظیفه دارم اساسنامه صندوق ذخیره آنها را تصویب و کل سرمایه را بورسی کنم تا شفافیت ایجاد شود.

محسن احمدی امروز تصریح کرد: این سامانه، نخستین اقدام برای دستیابی به سیستم های کنترل هوشمند و از مهمترین زیرساخت‌های نوین و فناورانه برای مدیریت و نظارت همه جانبه و داده محور فعالیت هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان محسوب می‌شود و به طور دقیق تر، این سامانه پنجره‌ای برای نظارت مستمر و آنلاین بر جریان اطلاعات و اسناد عملکردی هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : عصر خبر

مطالب مرتبط