۱۶:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸

اجتماعی

رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال مخصوص کجا میباشد

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از ایجاد ۳۷۹۹ فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان جویای شغل استان سمنان در سال ۱۴۰۲ خبر داد و اذعان داشت: این نهاد توانست رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال و رتبه دوم در ایجاد اشتغال در بین ادارات کمیته امدا...

رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال مخصوص کجا میباشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رتبه استان سمنان ، محمد حسین ذوالفقاری مدیرکل کمیته امداد استان سمنان روز پنج شنبه هفدهم خرداد از مجموع اشتغال ایجاد شده برای گروه هدف، برای ۱۹۵۵ نفر مرد و ۱۸۴۴ نفر زن اشتغال ایجاد شده است. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره رتبه اندیشه معاصر را دنبال کنید

رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال مخصوص کجا میباشد

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین برای ۲۷۹ نفر از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.

محمد حسین ذوالفقاری با اشاره به ضرورت فروش محصولات مددجویان بر بستر پلتفرم‌های ایرانی با هدف پایدار سازی طرح های اشتغال ایجاد شده اشاره و خاطرنشان کرد: ۳۰۴ نفر از مددجویان محصولات تولیدی خود را در بستر پلتفرم های دیجی کالا و با سلام به فروش می رسانند.

رتبه

رتبه

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان آموزش را لازمه را اشتغال پایدار برای مددجویان دانست و تصریح کرد: درهمین راستا کلاس های آموزشی برای ۱۲۰۷ نفر از گروه هدف کودک و نوجوان ، ۱۰۱۴ نفر با شرکت در دوره های آموزشی مهارتی و ۱۰۳۸ نفر دوره های آموزشی پایدار سازی را فرا گرفتند.

وی برگزاری یک رویداد فرصت شغلی و اجرای پنج طرح دانش بنیان برای گروه هدف در سال گذشته را از دیگر موفقیت های این نهاد بر شمرد ا اظهار کرد: در سال گذشته ۱۰۸ نیروگاه برق خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد استان سمنان اجرا شد.

محمد حسین ذوالفقاری به اشاره به حضور مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد در ۴۵ نمایشگاه در استان و خارج از استان بیان کرد: ۶۰۲ راهبر شغلی با هدف کمک به زنجیره شغلی با هدف پایدار سازی طرح های اشتغال ایجاد شده از ایجاد تا مهیا کردن بازار فروش محصولات با کمیته امداد استان سمنان همکاری و تعامل دارند.

مدیر کل کمیته امداد از دیگر اقدامات این نهاد در راستای تونمند سازی مددجویان اشاره و اظهارکرد: درسال گذشته ۱۵۵۰ خانوار از مددجویان استان سمنان که از طریق اشتغال به خودکفایی رسیدند.

شایان ذکر است؛ از مجموع طرح های اشتغال ایجاد شده ۲۳۸۰‌ مورد شهری و ۱۴۱۹ مورد در روستاها اجرا شده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط