۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۳

اجتماعی

رتبه بندی معلمان | آغاز ارتقای رتبه‌بندی معلمان در سال جاری / هیچ دولتی جرأت اصلاح پرداخت یارانه‌ها و اجرای رتبه‌بندی معلمان را نداشت

اطلاعاتی درباره رتبه بندی معلمان و اخرین خبر ها را در اندیشه معاصر بخوانید

رتبه بندی معلمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رتبه بندی معلمان به شدت اهمیت دارد چرا که با توجه به آن افراد میتوانند نسب به آینده خو برنامه ریزی کنند چرا که با رتبه بندی معلمان حقوق آنها و ایضا مقطع تحصیلی آن ها و باقی چیزها تکلیفش روشن میشود و برای همین رتبه بندی معلمان یکی از اولویت های جامعه باید باشد که در این دوه ریاست جمهوری شهید خدمت بعد از ده سال به آن رسیدگی کرد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

آغاز فرایند مجدد بارگذاری مستندات آنهایی که در رتبه بندی معلمان نیستند

رئیس اداره نظارت و بازرسی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: فرایند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد همکاران «فاقد رتبه» آغاز شد.

علیرضا قریشی‌زاد با اعلام این خبر اظهار کرد: در اجرای ماده ۵ آیین نامه اجرایی رتبه بندی معلمان و پیرو پیگیری‌های مستمر، با موافقت هیئت ممیزه و کارگروه مرکزی اجرایی نظام رتبه‌ بندی معلمان، بالاخره فرایند ارزیابی مجدد همکارانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه ( فاقد رتبه) قرار گرفته بودند با لحاظ کردن شرایطی فعال شد.

رتبه بندی معلمان

رتبه بندی معلمان

وی ضمن تأکید و توصیه به تمامی همکاران مشمول ماده مذکور (فاقدان رتبه) برای استفاده از این فرصت محدود بیان کرد: مدت زمان پیش بینی شده برای فرایند بارگذاری مستندات یک ماه است که از تاریخ ۲۰ خردادماه شروع تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت و این تاریخ قابل تمدید نیست.

قریشی‌زاد عنوان کرد: مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی هستند که در تاریخ ۳۱ اردیبهشت‌ماه در وضعیت «شاغل» باشند و تا تاریخ فوق حداقل یکسال از تأیید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان در هیات ممیزه گذشته باشد.
دبیر کارگروه رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام افزود: ملاک عمل شناسایی همکاران فاقد رتبه، رتبه مندرج در کارنامه رتبه‌بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه My.medu.ir است و همکاران مشمول و ذینفع باید درزمان مقرر یک ماهه با مراجعه به سایت مذکوردر قسمت «نتیجه رتبه بندی» ضمن مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک، شخصاً نسبت به بارگذاری مجدد مدارک و مستندات در سامانه اقدام کنند و باید دقت کنند تاریخ صدور مدارک و مستندات و یا اجرای فعالیت‌های امتیازآور، حتما منتهی به تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ باشد، زیرا تاریخ‌های پس از آن در سامانه مورد پذیرش نیست./ایسنا

آغاز ارتقای رتبه‌بندی معلمان در سال جاری

رضامراد صحرایی در گردهمایی کارکنان امور اداری اظهار کرد: با حمایت رئیس جمهور شهید، امسال ۱۰۵ هزار مجوز استخدام اخذ شد.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور شهید بارها اعلام کرد که طوری کار کنید دانش‌آموزان ما بهترین معلم‌ها را داشته باشند و خدای ناکرده روز قیامت بابت این موضوع بازخواست نشویم، افزود: رئیس‌جمهور شهید سطحی را ایجاد کرد که منش و روش او الگوی انتخاب رئیس‌جمهور آینده شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله ارتقای رتبه‌بندی معلمان با آئین نامه جدید، امسال آغاز خواهد شد./ایمنا

هیچ دولتی جرأت اصلاح پرداخت یارانه‌ها و اجرای رتبه‌ بندی معلمان را نداشت

سخنگوی دولت گفت: اگر بخواهیم از مسیر خدمت شهید رئیسی صیانت کنیم و این مسیر گم نشود باید کسانی را بیابیم که توان حرکت در این مسیر را دارند و ادامه مسیر خدمت را از آنها مطالبه کنیم تا مسیر ابراهیم مانا بماند.

علی بهادری جهرمی، در آیین گرامیداشت شهدای خدمت در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: شهید رئیسی با باور و ایمان دولت خسته را به حرکت درآورد و خدمات ارزشمند دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف از جمله تعاملات با دنیا سبب شد تا در این سه سال نه تنها خواب انزوای ایران تعبیر نشد بلکه امروز ایران عملیات وعده صادق را ۲ هزار کیلومتر دورتر از مرزهایش انجام می‌دهد و کسی نمی‌تواند حرفی بزند.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی کلید حل مسائل را در دست مردم می‌دید، تصریح کرد: شهید رئیسی برخلاف ادعای دول قبل کار را به جوان‌ها سپرد و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند دولت سیزدهم آینده ایران را فدای امروز نکرد و حاصل خدمات شهید رئیسی سال‌های بعد بیشتر نمایان خواهد شد.

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه شهید رئیسی هر جایی که حضور داشتند، فقط برای خدمت به مردم و جلب رضایت خدا بود، تصریح کرد: اگر بخواهیم از مسیر خدمت شهید رئیسی صیانت کنیم و این مسیر گم نشود باید کسانی را بیابیم که توان حرکت در این مسیر را دارند و ادامه مسیر خدمت را از آنها مطالبه کنیم تا مسیر ابراهیم مانا بماند.

وی خاطرنشان کرد: با اینکه خدمات دولت سیزدهم در غبار محتواهای رسانه‌ای دیده نشد، اما شهید رئیسی برای تک‌تک مفاسد، برنامه برخورد طراحی کرده بودند و هیچ یک از اعضای دولت چک سفید امضا پیش شهید رئیسی نداشتند و این شهید هیچ خط قرمزی برای رسیدگی به تخلفات و برخورد با مدیران نداشت.

وی گفت: دولت شهید رئیسی در برخورد با مدیران فاسد و برخورد با دانه درشت‌ها پیشگام بود و هیچ تعارفی در برخورد با این متخلفان نداشت و در زمان این دولت بود که آزمون‌های تخصصی برای استخدام ایجاد شد تا از ورود و جذب افراد از در پشتی جلوگیری شد./حوزه

خبر خوش برای معلمان بازنشسته سال

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص ۶۲۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از ۶۶ هزار نفر معلمان بازنشسته سال ۱۴۰۰ خبر داد.

مهر در خبری نوشت: داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در صفحه شخصی خودش در فضای مجازی با عنوان خبر خوش برای معلمان بازنشسته سال ۱۴۰۰، نوشت: ۶,۲۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت ناشی از اعمال رتبه بندی بیش از ۶۶ هزار نفر از معلمان بازنشسته سال ۱۴۰۰ تأمین و تخصیص پیدا کرد./خبر آنلاین

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط