اجتماعی

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی : بازنشستگان سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

اسماعیل چمنی ۱۲ تیر در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بازنشستگان عزیز ما ۳۰ سال از بهترین

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی : بازنشستگان سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن اسماعیل چمنی ۱۲ تیر در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بازنشستگان عزیز ما ۳۰ سال از بهترین  برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی : بازنشستگان سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

اسماعیل چمنی ۱۲ تیر در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بازنشستگان عزیز ما ۳۰ سال از بهترین روزهای زندگی خود را وقت دانشگاه کرده‌اند، گفت: زحمات ارزشمند این عزیزان در روزهای کاری خود باعث شده تا ما امروز بتوانیم در دانشگاه حاضر شده و ایفای نقش کنیم.

وی با بیان اینکه یک فرد بعد از بازنشستگی دوباره به آغوش خانواده خود باز می‌گردد، افزود: در دانشگاه محقق اردبیلی تلاش ما برای رفاه حال این عزیزان است و هر امکانات و تسهیلاتی که از دستمان برآید، برای بازنشستگان عزیز فراهم می‌کنیم.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی بازنشستگان را سرمایه‌های ارزشمند جامعه دانست و تصریح کرد: خانواده نیز یکی از ارزشمندترین نهادهای انسانی است و شالوده‌ حیات اجتماعی محسوب می‌شود.

بیمه تکمیلی بازنشستگان

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی : بازنشستگان سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح‌نیا مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه رشد، بالندگی و شکوه انسان در بستر تجلیل و گرامیداشت است، گفت: مهرورزی، منزلت و کرامت بزرگان را حفظ کردن، رشد، آبادانی و تمدن را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی در سایه سال‌ها تلاش و مجاهدت بازنشستگان عزیز اتفاق افتاده است، ادامه داد: در دانشگاه محقق اردبیلی نیز تلاش مدیریت دانشگاه بر این است تا امکانات مختصر دانشگاه در میان همه این خانواده بزرگ قرار گیرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی همچنین با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در جمعه این هفته، گفت: امید می‌رود روز جمعه با دعای بزرگان و انتخاب مردم بهترین سرنوشت برای کشور رقم بخورد

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط