• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Saturday - 25 June - 2022

اخبار ویژه

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش ۳۸ درصدی داشته باشد خبری خوش برای فرهنگیان از قانون رتبه بندی معلمان خبر جدید از افزایش حقوق و احکام بازنشستگان | حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش ۳۸ درصدی داشته باشد رتبه‌های برتر کنکور بورسیه می‌شوند+ جزئیات مصوبه «افزایش مستمری بازنشستگان» قبل از پایان تیر اصلاح شود امشب در آخرین ساعات 4 خرداد 1401 آخرین خبرها از حقوق بازنشستگان امروز شنبه در آخرین ساعات 4 تیر 1401 فال روزانه یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ با ابطال افزایش 10 درصدی حالا حقوق بازنشستگان چقدر زیاد می شود؟ درخواست کانون بازنشستگان | مصوبه «افزایش حقوق بازنشستگان» قبل از پایان تیر اصلاح شود سکس بنتن | عوارض رابطه از پشت برای دختران چیست؟ / سکس مقعدی و عواض آن در رابطه زناشویی و رابطه جنسی + عکس اجرای سرود «سلام فرمانده» به زبان انگلیسی+فیلم بازنشستگان خوشحال باشند | خبر قطعی افزایش حقوق بازنشستگان خبر جدید درباره اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان خبری خوش برای فرهنگیان از قانون رتبه بندی معلمان افزایش حقوق بازنشستگان در انتظار تصمیم قالیباف نظر هیات تطبیق درباره افزایش حقوق بازنشستگان روی میز قالیباف | بازنشستگان در انتظار یک ابلاغ واکنش ها به ابطال مصوبه افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان؛ دَم مجلس گرم! شناسایی ۱۳۶ بیمار جدید کرونا در کشور/ ۴ نفر دیگر جان باختند انواع روش افزایش فالوور اینستاگرام 1401 فال قهوه یکشنبه 5 تیر 1401

تاکید رئیس جمهور در شورای اداری آذربایجان غربی

رئیسی :تقویت مراودات مرزی و سرمایه گذاری آذربایجان غربی

  • کد خبر : 1310680
  • 31 اردیبهشت 1401 - 7:27
رئیسی :تقویت مراودات مرزی و سرمایه گذاری آذربایجان غربی
رئیس جمهور در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی برلزوم تقویت مراودات مرزی،ساماندهی کولبری و تسهیل سرمایه گذاری را لازمه توسعه و پیشرفت استان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، حجت السلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور ایران در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی گفت : همه مدیران مدعی خدمت به مردم هستند اما خدمتگزاری به مردم متفاوت است بخشی از مدیران منفعت گرا هستند ، بخشی دیگر از در نوع دوستی و انسان دوستانه مدیریت میکنند و بخشی دیگر معتقدند ایمان به اینکه راه رسیدن به خدا خدمت خلق است و این نوع مدیران هستند که گره گشا و در نظام هستی پایدارند نگاهی که ماندگاری میدهد به کار ما این است که تلاش برای رضای خدا باشد .

وی در ادامه با اشاره اینکه ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی همین نگاه را داشتند و خونشان را در راه خدا ریختند افزود : در این استان کارهای خوبی شده کسی نمیتواند بگوید کار نشده اما انتظار مردم بالاتر از این کارها بوده است مردم با این کارها رونق اقتصادی نداشتند .

رئیس جمهور افزود : ما در بعضی حوزه ها مثل امنیت و نظامی خوب عمل کردیم اما در بعضی عقب ماندگی داریم که با راه رفتن معمولی جبران نمیشود یک حرکت جهادی و مخلصانه همراه با تدبیر وتعقل نیاز است کارهای جهشی نیاز داریم .

حجت السلام و المسلمین رئیسی با اشاره به اینکه هر کار جهادی مورد رضایت خداوند و مردم است و موجب دلسردی دشمن گفت کار جهادی و تحولی اقتضاء میکند مدیران آرام نگیرند و دائم در تلاش باشند اگر یک نفر کار نکند همانند خط تولید همه تولید متوقف میشود یک هماهنگی و توازن لازم است .

وی با بیان اینکه اقتضاء کار جهادی این است که همه هماهنگ و هم صدا و هم پا حرکت کنند گفت در این مقطع حق آزمون و خطا نداریم کارهایمان باید با تعقل و دوراندیشی باشد از تجربیات کشورهای دیگر استفاده کردن اشکال ندارد اما با نسخه نوشتن کار نمیکنیم باید با شرابط خودمان هماهنگ باشد ما از تجربیات همه عالم استفاده میکنیم.

تقویت مراودات مرزی و سرمایه گذاری

حجت السلام والمسلمین رئیسی با تاکید بر موقعیت ممتاز استان و همسایگی با سه کشور گفت : ارتباطات مرزی را بیشتر کنید ، کمیته های مشترک به خصوص با ترکیه باید تشکیل شود، مشوقهای برای سرمایه گذاری نیازمندیم افزایش بهره وری و سرمایه گداری هر دو نیاز است

وی تاکید کرد : استفاده از بازارچه های مرزی اولویت دارد مرز تهدید نیست فرصت است استفاده کنید، ساماندهی کوله بری در غرب کشور را اجرا کنید و با ساز و کار مناسب اجازه فعالیت بدهید ،ممنوعیت ها و آزادها را اعلام کنید مردم کار کنند و معیشتشان با کیفیت شود.

تقویت گمرکات و 24 ساعته کردن روندامور گمرکی- اعمال مدیریت متمرکز –حذف دستورالعمل های خلق الساعه -ثبات در سیاست گذاریها و امور اجرایی و بومی گزینی از دیگر تاکیدات رئیس جمهور در این نشست بود.

حجت الاسلام رئیسی در ادامه با بیان اینکه وزارت کشور روند تبدیل ارومیه به کلانشهر شدن را بررسی کند و اگر مزایایی دارد استان بهره مند شود گفت : نقاط حادثه خیز محورهای ارتباطی در اولویت قرارگیرد و حتما اصلاح شود نباید شاهد از دست دادن عزیزانمان باشیم

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید براینکه معادن نباید خام فروشی کنند. گفت : حق مالکانه معادن و دارئیهای دولت باید به فروش برسد و اموال مازاد باید بفروش برود و در راه توسعه استانها هزینه شود..

رئیس جمهور با بیان اینکه حتما بافت های تاریخی باید حفط شود چون هویت ماست به خصوص این استان که نمادی از تاریخ و فرهنگ است افزود : اما نباید باعث قفل شدن زندگی مردم شود . حفظ آثار تاریخی آری اما قفل کردن زندگی مردم نه .مدیریت کنید .

تقویت مراودات مرزی و سرمایه گذاری

سید ابراهیم رئیسی در بخش دیگری از سخنانش گفت : مسئله فرهنگی در این استان مهم است هویت نباید آسیب ببیند همه مسئولیت دارند به خصوص مرزبانان فرهنگی .درکنار ستاد اقتصادی یک ستاد فرهنگی هم ایجاد کردیم، شاخصهاو عناصر فرهنگی استانی با ۱۲ هزار شهید و نماد فرهنگ و تاریخ باید حفظ شود .

رئیس جمهور در پایان گفت : آقایان و خانمها پول و اعتبارات ونیروی انسانی مهم است اما مهمتر شما مدیران هستید ، بدست شما میتواند اتفاقات خوبی بیفتد نگویید دیگران نتوانستند شما انجام بدهید، نگویید راه هموار نیست اگر هموار بود شما مدیر نبودید پس تلاش کنید تا به موفقیت برسیم بدست شما و به همت شما .مگر همه راهها برای حاج قاسم هموار بود ؟ اما سردار سلیمانی هموار کرد اراده در این دولت بر هموار کردن تمام راههای ناهموار است

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1310680

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi