رئال‌مادرید ۲ – بارسلونا یک/ دبل ال‌کلاسیکو و صدرنشینی کهکشانی‌ها

برد باارزش رئال‌مادرید مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو باعث شد این تیم در لالیگای اسپانیا صدرنشین شود. خبرورزشی – ال‌کلاسیکوی شماره ۲۴۶ امشب در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو برگزار شد و رئال‌مادرید موفق شد با برتری ۲ بریک مقابل بارسلونا دبل کند. ببینید: خلاصه بازی رئال مادرید ۲-۱ بارسلونا نیمه نخست نیمه رئال‌مادرید بود. شاگردان زیدان با […]

برد باارزش رئال‌مادرید مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو باعث شد این تیم در لالیگای اسپانیا صدرنشین شود.

رئال‌مادرید ۲ - بارسلونا یک/ دبل ال‌کلاسیکو و صدرنشینی کهکشانی‌ها

خبرورزشی – ال‌کلاسیکوی شماره ۲۴۶ امشب در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو برگزار شد و رئال‌مادرید موفق شد با برتری ۲ بریک مقابل بارسلونا دبل کند.

ببینید:

  • خلاصه بازی رئال مادرید ۲-۱ بارسلونا

نیمه نخست نیمه رئال‌مادرید بود. شاگردان زیدان با نمایشی حساب‌شده به نتیجه‌ای که می‌خواستند رسیدند. دقیقه ۱۳ ارسال واسکس را بنزما با ضربه‌ای زیبا تبدیل به گل نخست کرد. دقیقه ۲۸ هم ضربه ایستگاهی کروس ابتدا به دِست و سپس به آلبا برخورد کرد تا به درون دروازه برود. والورده هم فرصت بسیار خوبی داشت که تیر دروازه را به لرزه درآورد.

بارسلونا در دقایق پایانی کمی روی دروازه رئال فشار آورد و یک ضربه هم به تیر دروازه زد، اما این نیمه با برتری ۲ گله رئال به پایان رسید.

شادی گل کروس در ال کلاسیکو

دقیقه ۶۰ سرانجام بارسا به گل رسید. ارسال آلبا با ضربه نهایی مینگسا بازیکن جوان کاتالان‌ها به قعر دروازه رفت و فاصله را کمتر کرد. در ادامه هم بازی تقریباً یک‌گله دنبال شد و بارسا موقعیت‌های پرشماری ایجاد کرد، اما موفق نشد دروازه رئال را برای مرتبه دوم باز کند و شکست را پذیرفت.

شادی گل مینگسا در ال کلاسیکو

رئال پس از ۱۳ سال در لالیگا بارسا را دبل کرد و با ۶۶ امتیاز به صدر جدول لالیگا رفت. بارسلونا هم ۶۵ امتیازی باقی ماند و به رده سوم سقوط کرد.

خبر ورزشی