دیگر معجزه هم برای استقلال کارساز نیست/ چرا با احساسات میلیون‌ها هوادار بازی می‌کنید؟

پیشکسوت استقلال گفت: بازی با ذوب‌آهن قطعاً می‌تواند یک اتفاق مهم در سال جدید برای استقلال باشد اما از آن مهم تر موضوع استراماچونی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر و به نقل از خبر ورزشی، اکبر کارگرجم، بازیکن قدیمی باشگاه استقلال درباره وضعیت بدهی استقلال بابت طلب آندره‌آ استراماچونی اظهار داشت: من کاری ندارم که قبل از این به باشگاه پرسپولیس کمک شده یا نه! اصلاً فرض را بر این می گذاریم که به باشگاه پرسپولیس هیچ کمکی صورت نگرفته اما حالا که باشگاه استقلال نیاز دارد تا برای خروج از این بحرانِ عجیب و غریب، دستش را بگیرند چرا کسی کمکش نمی کند!

وی ادامه داد: اگر استقلال و پرسپولیس فرزندان وزارت ورزش محسوب می شوند و مدیران و دولتمردان، این دو باشگاه را پایگاه های مردمی برای علاقمندان به فوتبال می شناسند چرا در چنین شرایطی که یک مدیر به اشتباه کار غلطی انجام داده نمی آیند تا مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند؟ مگر مدیری که این مشکل را ایجاد کرده را مردم انتخاب کردند که حالا مردم به خواهند پول استراماچونی را بدهند!

پیشکسوت استقلال افزود: وقتی خودشان مدیری را انتخاب کرده اند که چنین شرایطی را به بار آورده است خودشان هم باید مشکل را حل کنند. در این میان دیگر رنگ آبی و قرمز مطرح نیست بلکه مطرح‌ترین چیز شور و احساسات میلیونها جوان ایرانی است که دلشان برای این دو تیم می تپد و حالا که استقلال در شرایط بحرانی قرار دارد باید کمک کنند تا وضعیت از این بدتر نشود.

کارگر جم گفت: با اینکه هنوز فرصت کمی برای رفع این مشکل وجود دارد اما چشم ما آب نمی خورد که این وضعیت به موقع حل و فصل شود. فقط امیدوارم یک معجزه صورت بگیرد و بتوانیم از این شرایط خارج شویم گرچه دیگر آن هم کارساز به نظر نمی رسد. چون در غیر این صورت اوضاع بدی در انتظار باشگاه استقلال و هوادارانش خواهد بود چیزی که واقعا لایق آن نیستند. آنها لایق شادی پیشرفت و موفقیت هستند نه ناراحتی پسرفت و اندوه.

وی همچنین درباره بازی استقلال و ذوب آهن و تاثیر این وضعیت روی روحیه بازیکنان این تیم اضافه کرد: واقعاً کار دشواری است که شما در چنین شرایطی بخواهید فوتبال همیشگی تان را ارائه بدهید. اگر بچه های استقلال در بازی مقابل ذوب آهن خوب ظاهر شوند می توانند ثابت کنند که آن‌ها کار خودشان را انجام داده اند و اگر این موضوع با رفع مشکل مالی باشگاه همراه باشد می تواند یک شور و نشاط بزرگی را به تیم و هواداران تزریق کند.

فوتبالیست قدیمی باشگاه استقلال درباره حریف هفته بیست و چهارم این تیم خاطرنشان کرد: تیم ذوب‌آهن را یک تیم کاملا دفاعی با فوتبال بسته می شناسیم. البته استقلال ثابت کرده که قادر است از هر خط دفاعی رد شود. قدرت خوب خط میانی و حمله استقلال قطعا نمی‌تواند در این بازی به کمکش بیاید. فقط امیدوارم جای خالی سعید مهری به درستی با نفر جایگزین پر شود تا استقلال در میانه زمین چیزی را از دست ندهد.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.