دیدار حساس و دشوار الاهلی و الدحیل در هفته دوم لیگ ستارگان قطر / ماموریت غیرممکن شجاع و کنعانی در دیدار الاهلی و الدحیل

یکی از نقل و انتقالات جالب توجه لیگ ستارگان قطر برای علاقه‌مندان فوتبال در ایران به جدایی شجاع خلیل‌زاده از الریان و پیوستن به الاهلی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دیدار حساس و دشوار الاهلی و الدحیل در هفته دوم لیگ ستارگان قطر / ماموریت غیرممکن شجاع و کنعانی در دیدار الاهلی و الدحیل. تمرینات الاهلی قطر برای دیدار هفته دوم مقابل الدحیل شروع شده است.

پارس فوتبال نوشت: یکی از نقل و انتقالات جالب توجه لیگ ستارگان قطر برای علاقه‌مندان فوتبال در ایران به جدایی شجاع خلیل‌ زاده از الریان و پیوستن به الاهلی بود. او با این قرارداد هم‌تیمی حسین کنعانی شد تا زوج دفاعی سال‌های گذشته پرسپولیس و حال حاضر تیم ملی در قطر تشکیل شود.

شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در هفته اول لیگ ستارگان مقابل ام صلال کنار یکدیگر فیکس بازی کردند و این تیم موفق شد با نتیجه یک بر صفر پیروز شود و دو مدافع ایرانی الاهلی نیز نمایش خوبی داشتند.

تیم فوتبال الاهلی تمرینات خود را در ورزشگاه حمد بن خلیفه باشگاه الاهلی از سر گرفته تا برای دیدار آتی خود مقابل الدحیل که از ساعت ۱۷:۳۰ پنجشنبه در ورزشگاه احمد بن علی جام جهانی برنامه ریزی شده است، آماده شود. چهره‌های شاداب این دو مدافع در تمرینات گروهی الاهلی قطر کاملا به چشم می‌آمد.

الدحیل در هفته اول در یک بازی پر گل با نتیجه ۴ بر دو از الوکره شکست خورد اما نکته قابل توجه شروع گلزنی‌ها مایکل اولونگا، مهاجم کنیایی بود‌. مصاف دو مدافع ایرانی با این مهاجم زهردار بسیار جذاب خواهد بود.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*