بانک و بیمه

دیدار با مدیر شعب بانک صادرات/در سفر سرپرست بازاریابی بیمه سرمد به استان هرمزگان انجام شد

دیدار با مدیر امور شعب بانک صادرات استان هرمزگان و معرفی قاسمی به عنوان سرپرست مدیریت شعبۀ بیمه سرمد استان هرمزگان در سفر استانی سرپرست معاونت بازاریابی

در سامانه جامع بیمه کشاورزی ۹.۷ همت حق بیمه تولیدی ثبت شد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از ایرنابازار دیدار با مدیر امور شعب بانک صادرات استان هرمزگان و معرفی قاسمی به عنوان سرپرست مدیریت شعبۀ بیمه سرمد استان هرمزگان در سفر استانی سرپرست معاونت بازاریابی برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و باما همراه باشید.

دیدار با مدیر شعب بانک صادرات/در سفر سرپرست بازاریابی بیمه سرمد به استان هرمزگان انجام شد

دیدار با مدیر امور شعب بانک صادرات استان هرمزگان و معرفی قاسمی به عنوان سرپرست مدیریت شعبۀ بیمه سرمد استان هرمزگان در سفر استانی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکهٔ فروش و سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه انجام شد.

حق بیمه

دیدار با مدیر شعب بانک صادرات/در سفر سرپرست بازاریابی بیمه سرمد به استان هرمزگان انجام شد

با حضور محسن بزرگ‌زاده، سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش، به همراه حامد فرشباف، سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد در استان هرمزگان علاوه بر دیدار با مدیر امور شعب بانک صادرات استان، در جلسه‌ای با حضور نمایندگان و شبکه فروش، روح الله قاسمی سعادتی به‌عنوان سرپرست بیمه سرمد استان هرمزگان معرفی شد.

در آغاز این سفر، طی جلسه‌ای با حضور مدیر امور شعب و تنی چند از مدیران بانک صادرات ایران استان هرمزگان، تعاملات فی مابین بانک صادرات و دستمزد سرمد مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه، مدیران بانک صادرات ضمن ابراز رضایت از عملکرد بیمه سرمد، خواستار افزایش چند مرکز درمانی به لیست مراکز طرف قرارداد بیمه سرمد در استان هرمزگان شدند.

در بخش دیگر این سفر استانی، بزرگ‌زاده و فرشباف با حضور در شعبه  دستمزد سرمد، روح‌الله قاسمی سعادتی را به‌عنوان سرپرست شعبۀ دستمزد سرمد در این استان معرفی کردند.

در ادامۀ این جلسه که با حضور جمعی از نمایندگان و شبکه فروش استان همراه بود، مسائل و مشکلات آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت و تمهیداتی برای رفع موانع و تسهیل امور اتخاذ شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط