۲۰:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۵

فرهنگیان

دو میلیون تومان هدیه برای معلمان و فرهنگیان بازنشسته هم واریز می شود؟

آیا فرهنگیان و معلمان بازنشسته هم هدیه روز معلم وزارت آموزش و پرورش را دریافت می کنند؟دیشب هدیه روز معلم (کمک هزینه رفاهی) به حساب معلمان واریز می شود.

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،آیا فرهنگیان و معلمان بازنشسته هم هدیه روز معلم وزارت آموزش و پرورش را دریافت می کنند؟دیشب هدیه روز معلم (کمک هزینه رفاهی) به حساب معلمان واریز می شود.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

هدیه آموزش پرورش

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در قانون بودجه سال ۱۴۰۲ متاسفانه تسهیلات مسکن پیش‌بینی نشده بود اما با پیگیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و مساعدت و همراهی دولت در سال گذشته، عملیاتی و اجرایی شد.

این سوالی است که از سوی فرهنگیان بازنشسته مطرح می شود. در پاسخ باید گفت براساس آنچه اعلام شده امشب هدیه روز معلم (کمک هزینه رفاهی) به حساب معلمان واریز می شود.

براساس اخبار اعلامی، این معلمان این هدیه را که گفته شده ۲ میلیون تومان است دریافت خواهند کرد:

معلمان و فرهنگیان

معلمان و فرهنگیان

معلمان رسمی، پیمانی، دانشجومعلم، قراردادی و حق التدریس آزاد در سراسر کشور.

دقایقی قبل فرآیند واریز هدیه ۲ میلیون تومان وزیر آموزش و پرورش به حساب معلمان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش صبح امروز بود که وزیر آموزش پرورش رضا مراد صحرایی اعلام کرد که در تلاش برای واریز هدیه به حساب معلمان به مناسبت روز معلم است.

پیگیری های خبرنگار مهر حکایت از آن داشت که رقم این هدیه ۲ میلیون تومان خواهد بود.

از دقایقی پیش فرآیند واریز این هدیه آغاز شده و تعدادی از معلمان اعلام کرده اند که هدیه وزیر آموزش و پرورش به حساب آنها واریز شده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط