20:14 - 1403/04/21

دو بمب پرسپولیسی یک قدم تا عقد قرارداد

به نظر می‌رسد که این مدافع مراکشی که سابقه کار کردن با گاریدو، سرمربی اسپانیایی پرسپولیس را در کارنامه دارد به پرسپولیس نزدیک شده است چرا که استقلال دیگر نماینده ایران در لیگ نخبگان آسیا به دنبال مدافع راست نیست.

دو بمب پرسپولیسی یک قدم تا عقد قرارداد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پرسپولیس تاکنون یکی از تیم‌های ناکام نقل‌وانتقالات بوده که هنوز به موفق به جذب بازیکن نشده و در آستانه از دست دادن چند ستاره کلیدی خود هم قرار دارد. اما حالا خبرها حاکی از آن است که این تیم در آستانه توافق با دو ستاه مطرح خارجی قرار دارد.

 

آقای گل استرالیا به تهران می‌آید؟

سرخپوشان پایتخت در حال حاضر فقط ۲ مهاجم تخصصی در ترکیب خود دارند. عیسی آل‌کثیر و ابوالفضل بابایی ۲ مهاجم فعلی پرسپولیس هستند که اولی هنوز قراردادش را تمدید نکرده و دومی هم فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده است. البته قرارداد قرضی مهدی عبدی هم با تراکتور به پایان رسیده و نام او هم، اکنون در فهرست پرسپولیس حضور دارد و آینده حضورش در جمع سرخ‌پوشان نامشخص است. این موضوع باعث شد پرسپولیس به سراغ جذب علی علیپور برود ولی وضعیت او هم مشخص نیست و حالا یک مهاجم خارجی به این تیم پیشنهاد شده است. جیمی مک‌لارن، مهاجم ۳۰ و دورگه اسکاتلندی – استرالیایی یکی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس است که رزومه درخشانی هم دارد.

 

مک‌لارن از سال ۲۰۱۹ عضو تیم ملبورن شد و قراردادش به تازگی تمام شده و اکنون بازیکن آزاد است. او در ۱۶۲ بازی برای ملبورن موفق به زدن ۱۱۳ گل شده که آمار درخشانی محسوب می‌شود. او تا فصل گذشته عضو تیم ملبورن‌سیتی استرالیا بود و طی ۲۷ بازی در لیگ این کشور موفق به زدن ۱۰ گل شد. این مهاجم ۳۰ ساله در دوران بازی خود ۵ بار عنوان آقای گلی لیگ استرالیا را کسب کرده که ۴ فصل آن به‌طور متوالی رقم خورده و همچنین ۲ بار با ملبورن قهرمان استرالیا شده است. گزینه جدید پرسپولیس ۳۰ بازی هم برای تیم ملی استرالیا انجام داده و موفق به زدن ۸ گل شده است.

 

شاگرد سابق گاریدو در راه پرسپولیس؟

پرسپولیس باتوجه به جدایی دانیال اسماعیلی‌فر در تلاش است که با یک مدافع راست در فصل نقل و انتقالات تابستانی قرارداد امضا کند. این احتمال زیاد است که سرخ پوشان پایتخت دنبال گزینه‌های خارجی بروند آن هم در شرایطی که هدایت تیم را یک مربی باتجربه اسپانیایی برعهده دارد.

روزنامه المنتخب مراکش نوشت که ایوب العلمود مدافع راست باشگاه الوداد با پیشنهاد وسوسه انگیزی از یک تیم ایرانی مواجه شده و در آستانه حضور در لیگ ایران است. این روزنامه مراکشی هر چند نام این تیم ایرانی را فاش نکرد اما تاکید کرد که این تیم در لیگ نخبگان آسیا حضور دارد.

به نظر می‌رسد که این مدافع مراکشی که سابقه کار کردن با گاریدو، سرمربی اسپانیایی پرسپولیس را در کارنامه دارد به پرسپولیس نزدیک شده است چرا که استقلال دیگر نماینده ایران در لیگ نخبگان آسیا به دنبال مدافع راست نیست.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : نواندیش

مطالب مرتبط