دومین منتقد برنامه ریزی لیگ برتر/خارجی هستم و به برنامه لیگ برتر ایران عادت ندارم

پاکو خمس، سرمربی تیم تراکتور، در مورد دیدار با هوادار تهران اظهارنظر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از ورزش۳،پاکو خمس در نشست خبری قبل بازی با هوادار، گفت: تراکتور شرایط خوبی دارد. ما که از کشور دیگری آمده‌ایم، به تعطیلی‌های پی در پی لیگ عادت نداریم. سعی می‌کنیم تعطیلات را با تمرینات و استراحت پشت سر بگذاریم.

کنایه پاکو خمس به تعطیلات پرشمار لیگ برتر ایران

وی با اشاره به اینکه به خوبی تمرین کرده‌ایم، افزود: دو برد پشت سر هم اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش داده و فردا بازی سختی داریم.

سرمربی اسپانیایی در خصوص ممنوعیت حضور تماشاگران در دیدار با هوادار، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا گاهاً بازی‌ها بدون حضور هواداران برگزار می‌شود. به همین دلیل در این خصوص صحبت نمی‌کنم.

وی در خصوص میزان شناختش از رقیب، عنوان کرد: دیدار سختی خواهد بود. هوادار تیم جنگنده‌ای است و با نفرات زیاد به خوبی دفاع می‌کند. می‌خواهیم فوتبال خوبی انجام داده و نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم.

خمس اضافه کرد: رقیب به خوبی توپ را از خط دفاع به حمله انتقال می‌دهد و عملکرد خوبی روی ضربات کاشته دارد. ما باید با حداقل اشتباه، تمرکز بالا و سریع تصمیم گرفته و اجازه ندهیم تیم رقیب روزنه‌های دفاعی‌اش را ببندند. ما باید بازی فوق العاده‌ای انجام دهیم.

سرمربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش، گفت: امیر ابراهیم‌زاده تنها مصدوم تراکتور است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.