۱۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹

دور جدید فروش فوری ایران خودرو در سامانه یکپارچه | خبر خوش برای خریداران خودرو ثبت نامی ایران خودرو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،ایران خودرو و سایپا بالاخره هفته آینده محصولات خود را پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار می دهند .ایران خودرو و سایپا بهمراه چهار خودروساز خصوصی فروش محصولات خود از مسیر سامانه یکپارچه را در دور جدید ...

فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،ایران خودرو و سایپا بالاخره هفته آینده محصولات خود را پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار می دهند .ایران خودرو و سایپا بهمراه چهار خودروساز خصوصی فروش محصولات خود از مسیر سامانه یکپارچه را در دور جدید آغاز می کنند. کرمان موتور، آرین پارس موتور، صنایع خودروسازی ایلیا و تیگارد موتور چهار خودروساز خصوصی هستند که محصولات خود را در دسترس متقاضیان قرار داده اند.

سامانه یکپارچه فروش خودرو برای دور جدید محصولات ۶ خودروساز کشور شامل ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، آرین پارس موتور، صنایع خودروسازی ایلیا و تیگارد موتور از محصولات این شرکت ها پشت ویترین خود پذیرایی خواهد کرد.

البته در حال حاضر محصولات چهار خودروساز خصوصی در دسترس متقاضیان قرار دارد و ایران خودرو و سایپا از هفته آینده به سامانه یکپارچه می آیند.

آن طر که برنامه ریزی شده دو خودروساز بزرگ کشور در سومین دور از فروش محصولات به کمک سامانه یکپارچه، قرار است تا محصولات مازاد و همچین محصولات جدید خود را در تیررس انتخاب متقاضیان قرار دهند.

مدیران سامانه یکپارچه تاکید کردند فروش خودرو از مسیر سامانه یکپارچه فروش به صورت فروش فوق العاده و تحویل سه ماهه در دستورکار قرار می گیرد.

تا کنون دو مرحله از فروش خودرو از مسیر سامانه یکپارچه نهایی شده است. البته ایران خودرویی ها تنها در دور اول حضور داشتند. اما رقیب ایران خودرو یعنی خودروسازی سایپا محصولات خود را در هر دو مرحله برگزار شده در دسترس متقاضیان قرار داد.
پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار