اجتماعی

دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان

به دنبال دستور محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ؛ امروز مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: براساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه به حقوق

دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به دنبال دستور محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ؛ امروز مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: براساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه حقوق به برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان

دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان
به دنبال دستور محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ؛ امروز مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: براساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه به همه صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ شد؛ طی ساعات آینده مبلغ سه میلیون تومان به حساب همه مستمری‌بگیران و بازنشستگان عزیز سازمان تأمین‌اجتماعی واریز می‌شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره علت واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان یک بار در سال ۱۳۹۹ بر اساس تکلیف قانون برنامه ششم انجام شد. متناسب سازی برای دومین بار بر اساس تکلیف قانون برنامه هفتم انجام می شود که در هفته قبل ابلاغ شد. منابع مالی متناسب سازی هم در بخش دوم قانون بودجه پیش بینی شده است که در هفتم خرداد ابلاغ شد.

تاریخ واریز حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات تیرماه 1403

دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان

خبر واریز سه میلیون تومان به حساب شش میلیون و ۸۰۰ هزار بازنشسته با واکنش سیاسی برخی افراد و جریان ها مواجه شد. داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در واکنش پاسخ داد: متناسب سازی حقوق بازنشستگان یک بار در سال ۱۳۹۹ بر اساس تکلیف قانون برنامه ششم انجام شد. متناسب سازی برای دومین بار بر اساس تکلیف قانون برنامه هفتم انجام می شود که در هفته قبل ابلاغ شد. منابع مالی متناسب سازی هم در بخش دوم قانون بودجه پیش بینی شده است که در هفتم خرداد ابلاغ شد.

همچنین بخوانید:
محاسبه حقوق بازنشستگان در تیر ماه با اجرای همسان سازی
پاسخ به شبهه ای دیگر درباره سازمان برنامه و بودجه
همچنین برخی جریان های سیاسی نسبت به تخصیص بودجه به گروه های جهادی روستایی ایجاد شبهه کرده بودند که حسن چنارانی رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه، سازمان برنامه و بودجه نیز در واکنش به این موضوع اعلام کرد:‌ همواره درخواست های زیادی از سوی دستگاه‌های اجرایی به سازمان برنامه واصل می شود و پس از کار کارشناسی، برخی تایید و با برخی مخالفت یا با اصلاحاتی انجام می شود. سازمان مجری قانون بودجه است و براساس قوانین و مقررات پاسخ دستگاهها را می دهد.

همچنین بخوانید:
اخرین اخبار بازنشستگان کشوری| از دانلود حکم حقوقی بازنشستگان کشوری تا کانون بازنشستگان کشوری + جدول حقوق بازنشستگان کشوری پس از همسان سازی

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط